Sony projektor VPL-VW270ES/B

Sofistikovaný styl tohoto projektoru zapadne do jakékoli obývací místnosti. Užijte si filmy a streamované služby v ohromující true
4K HDR kvalitě s podporou nejnovějších obrazových standardů a snadnou integrací do vaší sestavy.

 

Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: SONY
136 800 Kč
Kategorie: 4K Lamp

Klíčové vlastnosti:

4K: 3x4096x 2160, 4K SXRD panely

Světelný tok 1 500 ANSI lumenů

Barevný prostor Triluminos display

Technologie Reality Creation: převzorkování na 4K • 4K/60 snímků za sekundu 60p 10bit (HDR10/HLG) • 18Gbps HDMI kompatibilní vstupy

4K Motionflow:

Auto kalibrace

3D kompatibilita

18Gbps HDMI kompatibilní vstupy • Paměť pozice obrazu

Nízká obrazová latence pro akční hry

sony-vpl-vw270es-b

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Zpět do obchodu