Sony projektor VPL-VW590ES/B

Přináší stejné neuvěřitelné nativní rozlišení 4K s obrazovým procesorem X1 a proto je tento model ideální pro skutečné nadšence domácího kina. Menší optika a kompaktní design umožňuje flexibilní instalaci ve vybrané místnosti.

Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: SONY
186 800 Kč
Kategorie: 4K Lamp

Klíčové vlastnosti:


4K: 3x4096x 2160, Pokročilé 4K SXRD panely • Světelný tok 1 800 ANSI lumenů

X1 obrazový procesor

Dynamický kontrast 350 000 : 1

Barevný prostor Triluminos display

Technologie Reality Creation: převzorkování na 4K • 4K/60 snímků za sekundu 60p 10bit (HDR10/HLG) • 18Gbps HDMI kompatibilní vstupy

4K Motionflow:

Auto kalibrace

3D kompatibilita

18Gbps HDMI kompatibilní vstupy

Paměť pozice obrazu

Nízká obrazová latence pro akční hry

sony-vpl-vw590es

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.