Artcoustic CPH-Trio 2.1 zesilovač

Na dotaz
Značka: Artcoustic
9 080 Kč
Kategorie: Audio
Záruka: 24 měsíců

Kompaktní zesilovač vybaven digitálními a analogovými vstupy. Frekvenční rozsah: 20Hz - 20kHz (+- 1 dB), Stereo: 2x30W - 8 Ohmů, Sub: 1x50W - 8 Ohmů, Dolní propust pro subwoofer: 80Hz 24 dB / oktáva, Horní propust: 100Hz & 120Hz 24 dB / oktáva...

Kompaktní zesilovač CPH-Trio přichází s působivým výběrem funkcí. Tento digitální zesilovač je vybaven digitálními a analogovými vstupy pro připojení prakticky k jakémukoliv zařízení.

 

K docílení zvuku beze ztrát se připojte ke svým digitálním zařízením prostřednictvím koaxiálního nebo optického digitálního vstupu Trio Coaxial, vstupu Optical Digital nebo bezdrátově prostřednictvím nejnovějšího stupně Hi-Fi – technologií Bluetooth.

 

Zesilovač CPH-Trio je vybaven několika jednoduchými, ale velmi praktickými filtry, jako je sub-frekvenční EQ filtr Artcoustic ASOF a filtr výšek typu „flat shelfs“ filtr kombinovaný se snadno použitelnými prvky ovládání hlasitosti. Dodává se s efektivní a snadno použitelnou výhybkou, která zajišťuje dokonalou akustickou integraci.

 

Všechny produkty jsou vyráběny na zakázku a nelze je vrátit. K objednávkám pod 28.000 Kč bez DPH (pouze za repro bez mřížek) účtujeme manipulační poplatek 2800 Kč bez DPH.

 

Specifikace

  • Frekvenční rozsah: 20 Hz až 20 kHz (+- 1 dB)
  • Stereo: 2 x 30 Wattů do 8 Ohmů
  • Sub: 1 x 50 Wattů do 8 ohmů
  • Dolní propust pro subwoofer: 80 Hz 24 dB / oktáva (napevno)
  • Horní propust: 100 Hz & 120 Hz 24 dB / oktáva
  • Konektory pro reprosoustavy: Kombinované svorky pro kabel/banánek/vidličku
  • Bezdrátová konektivita

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu