Oracle Corinth phono cartridge

Přenosky Oracle Thalia a Corinth rozšiřují nabídku značky Oracle o jedny z nejlepších "cartridges", jaké jsou dnes vůbec k dostání. Obě jsou magnetodynamické přenosky typu MC, tedy s pohyblivou cívkou. Thalia má vyšší výkon, zatímco Corinth je určen pro gramofonové předzesilovače s vyšším výstupním výkonem. Obě však mají společnou přesnou, vřelou a muzikální reprodukci. Nové přenosky značky Oracle jsou výsledkem její spolupráce se švýcarským lídrem tohoto segmentu, firmou Micro Benz. Tělo přenosek Thalia a Corinth je z ebenového dřeva, zatímco na korpus tělo vrcholné přenosky Corinth Reference bylo použito zebrano. Model Corinth Reference sdílí podobnou zvukovou charakteristiku jako předchozí modely, ke kterým však ještě dodává rychlost a transparentnost. 

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Oracle Audio
52 490 Kč
Kategorie: Audio
Položka byla vyprodána…

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1979 produkty kanadské společnosti Oracle Audio uspokojují vášnivou touhu tisíců audiofilů na celém světě. Společnost sama sebe definuje jako vášnivé umělce, kteří vytvářejí jedinečné plastiky, které reprodukují hudbu. Snaží se o to, aby její výrobky hrály skutečnou a pravou hudbu, která s Vámi bude vibrovat a otřásat! 

V roce 1942 Igor Fedorovič Stravinský napsal ve své mistrovské práci s názvem Poétique Musicale (Hudební poetika), že „nestačí slyšet hudbu, ale měli bysme ji také vidět“. Filozofie Oracle Audio vychází právě z těchto slov. Také název společnosti vychází z této filozofie Oracle vychází z řeckého „oraw“, které v překladu znamená „vidět“. 

Zpět do obchodu