Bowers & Wilkins Px8 007 Edition

Sluchátka Bowers & Wilkins Px8 007 Edition spojují dvě ikony britského stylu a výkonu. Tato sluchátka ze speciální edice jsou stejně elegantní a nadčasová jako samotný světoznámý tajný agent a přinášejí vysoce výkonný bezdrátový zvuk, který je synonymem pro vlajkové lodi sluchátek Bowers & Wilkins.

Na objednávku
Značka: Bowers & Wilkins
20 490 Kč
Kategorie: Bezdrátová sluchátka
Záruka: 2 roky
px8 007 edition midnight blue na 001
Novinka

Px8 007 Edition

Speciální edice sluchátek přes uši s potlačením hluku

Ikony stylu

U příležitosti diamantového výročí agenta 007 je model Px8 007 Edition vyveden v kůži Midnight Blue Napa, která připomíná smoking, který měl James Bond na sobě při svém prvním vystoupení na plátně ve filmu Dr. No z roku 1962.

Elegantní design

Odkazy na Bonda jsou na hodinkách Px8 007 Edition stejně diskrétní jako sám velký špion. Kromě exkluzivní kůže a prvotřídních kovových detailů jsou sluchátka vybavena také klasickým logem 007 na horní straně náušníku a exkluzivním červeným posuvníkem napájení.

Na detailech záleží

Akusticky průhledný materiál chránící měniče v každém náušníku se pyšní sítotiskem ikonického designu Gun Barrel, který se objevuje na začátku mnoha neuvěřitelných bondovek.

Aplikace Bowers & Wilkins Music

S aplikací Bowers & Wilkins Music můžete streamovat své oblíbené skladby přímo do Px8 007 Edition, procházet naše navrhované seznamy skladeb nebo si nechat navrhnout nové skladby. Při spuštění podporujeme služby Qobuz, Tidal a Deezer, další budou následovat, ale ať už si pustíte cokoli, uslyšíte věrný zvuk představení - protože pro nás neexistuje jiný způsob poslechu.
Oficiální stránky výrobce: Bowers & Wilkins Px8 007 Edition

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bowers & Wilkins

Dnes již legendární značka anglických reproduktorů, jejiž počátky sahají do 60 let vznikla v malém městečku na jihu Anglie je synonymen inovac, poctivého zpracování a hlavně výtečného zvuku.

 

Zpět do obchodu