Devialet Phantom I 108dB Opéra de Paris Stereo Set

Set 2x Phantom I 108dB Opéra de Paris + 2x Treepod / Tree

Luxusní bezdrátový reproduktor

Vlajková loď v jedinečném provedení ve spolupráci s Francouzskou operou potažená 24k zlatem a výkonem 1100W RMS. Dálkové dotykové ovládání. Kompaktní bezdrátový reproduktor s nadčasovým designem z dílny francouzského producenta high-end technikyZvukové zařízení Phantom kombinuje analogové i digitální technologie s prvotřídním zvukovým výkonem, slibující zvuk bez jakéhokoli přesycení, zkreslení či šumů na pozadí.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: DEVIALET
191 760 Kč 195 960 Kč od 191 760 Kč
Kategorie: Bezdrátové reproduktory
Záruka: 2 roky
Frekvenční rozsah: 14hz - 27 kHz
Celkový výkon: 1100W RMS
Maximální úroveň hlasitosti: 108 dB
Reproduktory: Titanový výškový, hliníkový střední, hliníkový basový
DAC převodník: Devialet intelligence Processor 24bits/96kHz
Operační systém: Devialet Operating System 2 (DOS 2) up to 24bits/48kHz
Procesor: ARM Cortex-A9 1.25GHz processor 512MB DDR3-1600
Postranní pláty: White RAL 9016 | Moongold gilded sides (precious and stainless palladium-yellow gold alloy) | White RAL 9016 dome drivers

Monumentální, ať už sedíte kdekoli.

Phantom I Opéra de Paris | Devialet je nejen bezkonkurenční zvukové dílo. Je to také óda na jednu z největších světových kulturních institucí. Ztělesňuje vizi dokonalosti, kterou sdílí 350 let starý kulturní maverick a technologická společnost 21. století, která teprve začíná.

Opéra de Paris | Devialet

Společná vize dokonalosti.

Byl to tak velký sen, že bylo těžké uvěřit, že se někdy splní. S ambicemi a odhodláním jsme o něj usilovali téměř tři roky: investovali jsme do akustického a vizuálního mistrovského díla, které vytvořil Charles Garnier, ikonoklastický a vizionářský vyzyvatel. Spolupracovali jsme s Pařížskou operou, symbolem dokonalosti a skutečným mastodontem ve světě kultury s dlouholetou mezinárodní reputací.

Oblast objevování zvuku.

V roce 2017 byla v Palais Garnier otevřena zvuková zóna Devialet, která se ideálně nachází v západní části Velkého vestibulu. Tento prostor byl navržen jako minimalistické prostředí s propracovanými detaily a dohlíží na něj hlavní architekt francouzských památek a regionální ředitelství pro kulturní záležitosti. V tomto prostoru září Phantoms Opéra de Paris | Devialet jako výjimečné technologické mistrovské dílo.

Celý orchestr.

Hosté nebudou svědky jednoho Phantoma nebo dvou Phantomů, ale celého orchestru 16 Phantomů, kteří ve zdech úctyhodného chrámu zvuku zprostředkují ty nejčistší a nejhlubší emoce, jaké jen zvuk může přinést.

Zlaté boční desky Phantom.

Společnost Devialet vytvořila pro Pařížskou operu speciální edici Phantomu, vynikajícího technického díla chráněného více než 100 patenty. Výsledkem neúnavného snažení našich inženýrů je Phantom, který vydává ultra-hutný zvuk s fyzickou působivostí a přináší hluboce emocionální a ohromující akustický zážitek, který je v souladu s dědictvím dokonalosti Pařížské opery. Phantom Opéra de Paris | Devialet, inspirovaná ikonickými pozlacenými interiéry tohoto prostoru, jsou opatřena logem Pařížské opery a bočními deskami z plátkového zlata, které dokončila firma Ateliers Gohard, jež se zabývá také obnovou zlata v Opéra Garnier.

"Pozlacené reproduktory Phantom Opéra de Paris | Devialet, které se zrodily z našeho spojení, ztělesňují hodnoty technologických inovací i snahu o zvukovou a hudební dokonalost, kterou sdílejí Pařížská opera a Devialet. Odhodlaně hledíme do budoucnosti a snažíme se rozvíjet novou spolupráci, která přispěje k rozšíření působnosti Opery a podpoří její umělecké programy, čímž podpoříme francouzskou excelenci všude na světě."


Alexander Neef, generální ředitel Pařížské opery

Série Phantom I

Impozantní Zvuk.

Nová třída reproduktorů.

Vysoce intuitivní a snadno připojitelný reproduktor Phantom I přináší špičkový hutný zvuk s větším výkonem, čistotou a přesností než jakýkoli jiný bezdrátový reproduktor.

Výrazný a obrazoborecký.

Je vybaven převratnými technologiemi a přináší intenzivní zážitek z poslechu, který cítíte v kostech i v duši, doopravdy.

Nechte se dojmout.

Ohromující. Vztahující se k mimořádné vnitřní reakci. Phantom I 'zvuk v jednom slově‘? Ohromující. 1431 zakázkových částí hoří v harmonii, aby vyvolaly vnitřní reakci, a to jak u Phantoma, tak u vás. Od infrabasů až po ultra ostré výšky - uvolněte fyzický dojem špičkového, ultrahustého zvuku se silou, čistotou a přesností, s jakou jste se ještě nesetkali. Poznáte to, až to ucítíte.

ROZŠIŘTE SI OBZORY.

Jediná věc, která je lepší než jeden Phantom? Dva. Ve stereu se zvuková scéna Phantomu ještě více rozšíří a poslech získá nový rozměr, protože reproduktory tančí v absolutní synchronizaci. Extrémnější, silnější, vzrušující. Je to nepředstavitelně pohlcující zážitek.

VAŠI HUDBU TAM, KDE JI CHCETE MÍT.

Synchronizujte celou domácnost v symfonii nebo streamujte v každé místnosti něco jiného díky aplikaci Devialet. S funkcí Multiroom je nyní k dispozici ještě více způsobů přehrávání.

Poznámka: Pro zákazníky se systémem iOS nabízí Phantom možnost využívat také nastavení Multiroom prostřednictvím Airplay 2®.

Devialet

Inteligentní procesor.

Phantom obsahuje náš výkonný inteligentní procesor Devialet, který pomáhá zajistit lepší kvalitu zvuku. Zpracování signálu a výkon zesilovače Phantom (ADH®, SAM®, Magic Wire, třída A, D/A převodník) je zabudováno do SoC (systém na čipu), který byl navržen na míru pro optimální integraci. Výsledek? Vylepšený odvod tepla pro optimální výkon při jakékoli hlasitosti, lepší energetická účinnost a sotva měřitelné zkreslení, nasycení nebo šum.

Vysoké rozlišení.

Phantom nyní kombinuje špičkové zvukové inženýrství s dalšími možnostmi vysokého rozlišení, aby poskytl výjimečný zážitek z poslechu mnoha lidem. Spolu s UPnP a optickým vstupem je Phantom také Roon Ready, což dává všem uživatelům Phantomu možnost vychutnat si 24bitový Hi-Res zvuk jako nikdy předtím.

Je to dobrý pocit mít vše pod kontrolou.

Phantom našel spřízněnou duši. Ke každému modelu Phantom I je dodáván speciální dálkový ovladač, který vám pomůže plně ovládat hudbu nebo film na dálku s maximální přesností. Veškerý výkon přístroje Phantom máte na dosah ruky.

Aplikace Devialet:
váš zvuk, váš způsob.

Takto nepřiměřený výkon vyžaduje určitou kontrolu. Nastavte si Phantom, dolaďte nastavení a mějte aktuální informace - to vše prostřednictvím aplikace Devialet. Aplikace, která je intuitivním společníkem, vám umožní přizpůsobit si zážitek z používání Phantomu: nastavit Phantom, upravit latenci pro A/V, aktivovat pohotovostní režim nebo přizpůsobit basy pro noční režim.
Odkaz: App Store  Odkaz: Google Play

Rozměry a hmotnosti

Rozměry

Šířka: 342 mm
Výška: 255 mm
Hloubka: 252 mm

Hmotnost

11.4 kg

Oficiální stránky výrobce: Devialet Phantom I 108dB Opéra de Paris
Recenze magazínu HiFi-Voice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

  Francouzská značka Devialet byla založena v roce 2007. Devialet byl myšlenkou tří zvukových specialistů - průkopnického inženýra Pierra Emmanuele Calmela, podnikatele Quentina Sannie a produktového designéra Emmanuele Nardina. Toto trio ve společnosti Devialet opřelo tradiční výrobu luxusních hifi systémů o vysokou kvalitu zvuku, která bude definovat to, co masový spotřebitelský trh definuje jako vynikající zvuk. V současnosti je Devialet držitelem na 200 patentovaných technologií. Značka kombinuje originální a nadčasový design svých produktů s francouzskou kulturou i historií.

 

Zpět do obchodu