Beosound Edge

Zvuková revoluce

BeoSound Edge je kompaktní a výkonný bezdrátový reproduktor, který díky magické interakci, nadčasovému designu a špičkovým akustickým inovacím nabízí fascinující zážitek z poslechu.

 

Varianta
Typ uchycení ?
Možnosti doručení
Skladem na showroomu
Značka: Bang & Olufsen
72 990 Kč –49 % 36 990 Kč
Kategorie: Bezdrátové reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Konektivita: Bluetooth 4.2, Wi-fi/WLAN 802.11 b/g/n/ac (2.4 GHz & 5 GHz)
Hmotnost: 13 Kg
Doporučená velikost místnosti: 20 - 120 m²
Počet reproduktorů: 1x 10" basový, 2 x 4" středový, 2 x 3/4" výškový
Rozměr: ⌀ 502 mm, hloubka 130 mm
Streamování: Chromecast, Apple AirPlay 2, Bluetooth Audio, DLNA
Výkon zesilovačů: 2 x 200W (basy) 4 x 100W (středy, výšky)
edge hero1
Akce Tip můžete vidět na showroomu Poslední kus
72 990 Kč –49 %

 

Design Michaela Anastassiadese

Představte si minci, která elegantně balancuje na hraně a je připravena se rozkutálet při sebemenším doteku. Beosound Edge je první výrobek společnosti Bang & Olufsen z rukou uznávaného designéra osvětlení Michaela Anastassiadese.

Vyrobeno v nadčasovém kulatém designu

Beosound Edge je reproduktor a minimalistický designový objekt v jednom. Je navržen pro intuitivní dotyk a pohyb a představuje nepřerušovaný kruh čistoty a krásy. Připravte se na to, že ve svém domově přivítáte jedinečný a silný výkon.

Aktivní basový port. Pro klid i bouři.

BeoSound Edge využívá nejmodernější akustické inovace, aby poskytl silný a přesný poslechový zážitek. Díky našemu nejnovějšímu patentu na první aktivní basový port na světě poskytuje reproduktor dokonalé silné basy při vysoké hlasitosti a udržuje přesné basy při nízké hlasitosti.

Magická interakce

Interakce s BeoSound Edge je okouzlující. Zatlačením na kteroukoli stranu od těžiště BeoSound Edge se ovládá hlasitost. Díky jemnému odporu a tlumení je instinktivní valivý pohyb luxusní a intuitivní.

Magická interakce

Interakce s BeoSound Edge je okouzlující. Zatlačením na kteroukoli stranu od těžiště BeoSound Edge se ovládá hlasitost. Díky jemnému odporu a tlumení je instinktivní valivý pohyb luxusní a intuitivní.

Vzepřít se gravitaci 

Přítomnost, která se vám přizpůsobí

Držte svůj Beosound Edge ležérně na podlaze nebo jej připevněte na stěnu jako ohromující expozici. Vychutnejte si kouzelný zážitek, když se reproduktor přetočí zpět do své polohy, když zatáhnete nebo zatlačíte na hliníkový kroužek a upravíte hlasitost. Seznamte se s řečníkem, který cítí vaši přítomnost. Jakmile se přiblížíte, Beosound Edge ožije a přes hliníkový povrch se rozsvítí dotykové ovládací rozhraní. Jednoduché a sofistikované.
Oficiální stránky výrobce: Bang - Olufsen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
B_O_Black

Ikonická kvalita od roku 1925
Od roku 1925 Bang & Olufsen vyvíjí ikonické produkty pro audio a domácí zábavu podle nejvyšších standardů zvuku, řemesla a designu.

 

Zpět do obchodu