Paradigm PW 600

Premium Wireless je bezdrátová lifestyle řada oblíbené Kanadské značky. Kombinace inovativní techniky reproduktorů a zesilovačů s nejmodernější technologií streamování. Konečně můžete zažít svobodu bezdrátového streamování zvuku s odvážným a dynamickým výkonem.

Skladem na showroomu
Značka: Paradigm
19 490 Kč –54 % 8 990 Kč
pw 600
Akce Výprodej Poslední vystavený kus
19 490 Kč –54 %

Bezdrátový reproduktor a streamer se zabudovaným zesilovačem Anthem třídy D s maximálním dlouhodobým výkonem (RMS) 200 wattů a krátkodobou zatížitelností 400 wattů a funkcí optimalizace poslechového prostoru Anthem Room Correction (ARC). Bezztrátový streaming na wi-fi prostřednictvím aplikace DTS Play-Fi. Spotify Connect.

 

WiFi: 2.4GHz a 5.0GHz; 802.11 g/n

Citlivost: 91 dB

Váha: 3.4 kg

Rozměry: 25.4cm × 16.5cm × 14.0cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kanadská značka Paradigm byla založena na okraji Toronta v roce 1982 s cílem vyrábět ryze domácí reproduktorové soustavy světových parametrů navržené ne na základě spekulací, ale podle vědecky podložených poznatků a informací. Firma sídlí stále na okraji ontarijské metropole, dnes ale v obří továrně o rozloze 225 tisíc čtverečních stop vyrábí víc než dvě desítky modelových řad reprosoustav a systémů ozvučení, od těch cenově dostupných až po vrcholnou audiofilskou řadu Persona.

Zpět do obchodu