Sonos Beam

Chytrý a kompaktní soundbar pro televizi, hudbu a další. Ovládejte jej pomocí hlasu *, dálkového ovladače a aplikace Sonos.

Varianta
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: SONOS
12 990 Kč
Kategorie: Bezdrátové reproduktory
Konektivita: HDMI ARC HDMI Cable connects to your TV’s HDMI ARC input., Optical Audio Optical Audio Adapter to connect to your TV.
Ovládání: Dotykové, OVladač, Aplikace
Připojení: Ethernet port One 10/100 Mbps Ethernet port., Wi-Fi network with any 802.11 b/g/n router. 802.11n only network configurations are not supported—you can either change the rout, Apple AirPlay 2 Works with AirPlay 2 on Apple devices iOS 11.4 and higher.
Rozměry: 2.70 x 25.625 x 3.94 in. (68.5 x 651 x 100 mm)
Typ reproduktoru: Four full-range woofers ensure you’ll hear the faithful playback of mid-range vocal frequencies plus deep, rich bass., One tweeter creates a crisp and clear dialogue., Three passive radiators help move air around inside the compact Sonos Beam and add warm sound to the bass., Five Class-D digital amplifiers perfectly tuned to match the speaker drivers and acoustic architecture.
Váha: 6.2 lbs (2.8 kg)

High Definition Sound

Beam_White-Lifestyle-At_Home_With_Sonos-Large_Living_Room-MotoGp-Q1FY21_MST-MST_JPEG_fid118974

 

   
Beam_White-Product_Render-Front-Underside-FY19_MST-MST_fid32797

Slyšte každé slovo jasně


Beam byl speciálně vyladěn oscarovými zvukovými inženýry tak, aby zdůraznil zvuk lidského hlasu. Nechte se vtáhnout do děje a maximálně si užijte to co zrvovná sledujete.

Chcete-li slyšet maximum z dialogů, stačí v aplikaci Sonos, zapnout funkci Speech Enhancemen. Třeba když postavy šeptají, nebo akce exploduje.

 

   

Nastavení je tak jednoduché

Od rozbalení k poslechu jsou jenom dva kabely a automatická detekce prostoru pomocí aplikace.

 
   
beam-back-zoom-cable-trans
 

 

   
beam-top-black

Ovládání hlasem

Google Assistant a Amazon Alexa jsou integrovány přímo v reproduktoru. Takže můžete přehrávat hudbu, kontrolovat zprávy, nastavovat budíky, nebo nechat si odpovědět vaše dotazy. Zcela bez použití rukou, nebo telefonu.

   

 

Ovládejte vše pomocí aplikace


Snadno spravujte svůj systém z jakékoli místnosti. Procházejte hudbu, rádio, podcasty a audioknihy. Upravujte hlasitost, synchronizujte přehrávání skupinových reproduktorů a nastavení multiroom systému. Nastavujte vlastní budíky a další funkce.

 

 
 

Vynikající zvuk pro každou místnost

Kompaktní design se hodí téměř do každého prostoru. Položte si reproduktor na kuchyňskou desku, k televizi, nebo na kancelářskou polici. 

 
   

 

Přizpůsobte si svůj                Sonos systém

Začněte s jedním reproduktorem a později můžete snadno přidat další. Stereo párové reproduktory ve stejné místnosti pro odvážnější a bohatší zvuk. Připojte Sub k Arc, Playbar, nebo Beamu pro hlubší basy a poté přidejte pár zadních reproduktorů pro pohlcující prostorový zvuk. Připojte svůj gramofon k zesilovači Five nebo Amp a streamujte vinyl po celém domě.

 

 

 

 

 

VÍCE O SONOS

Sonos S2 Aplikace

Jednoduchá aplikace k ovládání a správě reproduktorů Sonos

Jednoduché nastavení

Zjistětě jak jednoduché je jednoduché nastavit a provozovat Sonos

Skvělý zvuk

Přečtěte si více o tom jak Sonos vytváří skvělý zvuk.

Multiroom

Možnost poslouchat ve více místnostech najednou, nebo párovat reproduktory k sobě.

Podporované formáty

Více informací k podporovaným formátům přes WiFi u Sonos reproduktorů.

Beam_Black-Product_Render-Front-Underside-FY19_MST-MST_fid32794

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Sonos je Americká firma z Kalifornie, založená v roce 2001 čtveřicí John MacFarlane, Craig Shelburne, Tom Cullen, and Trung Mai.

Dnes Sonos známe především jako firmu poskytující zvukový zážitek a hlavně jako průkopníky v bezdrátových reproduktorech pro více místností pod pojmem multiroom. Sonos umožňuje posluchačům bez námahy užít si to, co chtějí, jak chtějí a kde chtějíDíky skvělému zvuku, prvotřídnímu designu a snadno použitelným produktům, které spolu jednoduše spolupracují. 

Sonos spolupracuje s více než 100 partnery jako Tidal, Deezer, Spotify, Amazon Music, Apple Music. A hlasovými asistenty Amazon Alexa, Siri od Apple, nebo Google Asistent. Seznam všech služeb si můžete prohlédnout zde.