Atoll CD200 Signature

Francouzská značka Atoll nabízí audio elektroniku v cenovém rozpětí od 10 do 150 tisíc korun. Kromě osobitého designu mají všechny její přístroje společné především poctivé provedení, inspirované touhou po dosažení maximálně věrné reprodukce za rozumnou cenu.  

Na objednávku - termín upřesníme
49 090 Kč
Kategorie: CD/SACD
Záruka: 24 měsíců

Audiofilský CD přehrávač s oddělenými transformátory pro audio obvody a digitální část. Sedm napájecích zdrojů, z toho jeden výhradně pro napájení čipu D/A převodníku. Filtrační kondenzátory mají celkovou kapacitu 17 000 uF. Pro zpracování digitálního signálu slouží čip Burr Brown PCM1792, který podporuje rozlišení až 24 bit/192 kHz a pracuje s osminásobným převzorkováním vstupního signálu. Odstup signál/šum 129 dB, zkreslení pod úrovní 0,002 % na 1 kHz. Rozměry 440 x 280 x 90 mm, hmotnost 8 kg. Stříbrné nebo černé provedení, DO je součástí balení.

 

Oficiální stránky výrobce: CD Player CD200 Signature

Recenze magazínu Hifi-Voice 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Atoll založili v roce 1997 v severofrancouzské Normandii bratři Stéphane a Emmanuel Dubreuilové s cílem nabídnout elektroniku high-endových parametrů i těm, kteří nemají neomezený rozpočet. Pro Atoll je typická nejen originální estetika, ale především důraz kladený na kvalitu výroby.

Zpět do obchodu