Atoll CD50 Signature

Francouzská značka Atoll nabízí audio elektroniku v cenovém rozpětí od 10 do 150 tisíc korun. Kromě osobitého designu mají všechny její přístroje společné především poctivé provedení, inspirované touhou po dosažení maximálně věrné reprodukce za rozumnou cenu.  

Na objednávku - termín upřesníme
23 890 Kč
Kategorie: CD/SACD
Záruka: 24 měsíců

CD přehrávače CD50, CD80 ve verzi SE-2 disponují převodníkem Wolfson WM8729, odstupem signál/šum 106 dB a kapacitou kondenzátorů 14000 µF. CD přehrávač 100SE-2 má převodník Burr Brown PCM1796 a kapacitu 17 000 µF. Přístroje mají pár analogových cinch výstupů a jeden optický digitální výstup pro připojení k externímu převodníku. Na přání mohou být vybaveny dodatečným modulem se třemi dalšími digitálními vstupy - optický, koaxiální a USB typ B - které nabídnou vyšší rozlišení při převádění signálu z digitálního na analogový a přístroj tak může fungovat jako DAC převodník pro připojené digitální zdroje. Provedení stříbrné nebo černé. Rozměry 440 x 280 x 90 mm, hmotnost 5 kg, v případě CD100 7 kg. Součástí balení je dálkové ovládání.

 

Oficiální stránky výrobce: CD Player CD50 Signature

CD Player CD50 Signature

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Atoll založili v roce 1997 v severofrancouzské Normandii bratři Stéphane a Emmanuel Dubreuilové s cílem nabídnout elektroniku high-endových parametrů i těm, kteří nemají neomezený rozpočet. Pro Atoll je typická nejen originální estetika, ale především důraz kladený na kvalitu výroby.

Zpět do obchodu