GoldenEar SuperCenter X

Řada středových kanálů pro sestavy domácího kina navržených tak, aby zvukově i vizuálně ladily s ostatními modely značky GoldenEar

Skladem
25 190 Kč –48 % 12 990 Kč
Kategorie: Centrální
Záruka: 24 měsíců
GoldenEar SuperCenter X
Akce Vystaveno na showroomu
25 190 Kč –48 %

Nejmenší model řady SuperCenter je úžasně kompaktní. Skvěle se hodí do menších pokojů a domácích kin.

Rozměry - 508 x 146 x 279 mm, hmotnost - 6,8 kg, přepravní hmotnost - 10 kg, kmitočtový rozsah - 45 Hz - 35 kHz, impedance - 8 ohmů http://www.goldenear.com/products/supercenters?gktab=2, http://www.goldenear.com/products/supercenters?gktab=1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelé americké společnosti GoldenEar Technology a jejich technický tým mají doslova stovky let zkušeností a vytvořili nebo pomohli vytvořit některé z těch nejlépe znějících a nejprodávanějších reproduktorových soustav na světě. 

Sandy Gross je jeden ze zakladatelů značek Polk Audio a Definitive Technology. Tedy zejména ve Státech nesmírně populárních brandů, oscilujících kolem dostupných, ale zajímavých produktů. 

Reproduktorové soustavy GoldenEar jsou známé svou zvukovou kvalitou a výkonem. Jejich zvuk je konzistentní napříč celým portfoliem bez ohledu na cenu. Méně peněz v tomto případě neznamená nižší kvalitu. Ve společnosti GoldenEar Technology vynakládají stejný druh péče, odborných znalostí a zkušeností do každé reproduktorové soustavy, kterou vytvoří.