GoldenEar SuperCenter XL

Řada středových kanálů pro sestavy domácího kina navržených tak, aby zvukově i vizuálně ladily s ostatními modely značky GoldenEar

Skladem
33 590 Kč –17 % 27 990 Kč
Kategorie: Centrální
Záruka: 24 měsíců
GoldenEar SuperCenter XL
Vystaveno na showroomu
33 590 Kč –17 %

Středový reproduktor pro domácí kino.

Rozměry - 736 x 146 x 280 mm, hmotnost - 9,5 kg, přepravní hmotnost - 12,7 kg, frekvenční rozsah - 36 Hz - 35 kHz, impedance - 8 ohmů

http://www.goldenear.com/products/supercenters?gktab=2,

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelé americké společnosti GoldenEar Technology a jejich technický tým mají doslova stovky let zkušeností a vytvořili nebo pomohli vytvořit některé z těch nejlépe znějících a nejprodávanějších reproduktorových soustav na světě. 

Sandy Gross je jeden ze zakladatelů značek Polk Audio a Definitive Technology. Tedy zejména ve Státech nesmírně populárních brandů, oscilujících kolem dostupných, ale zajímavých produktů. 

Reproduktorové soustavy GoldenEar jsou známé svou zvukovou kvalitou a výkonem. Jejich zvuk je konzistentní napříč celým portfoliem bez ohledu na cenu. Méně peněz v tomto případě neznamená nižší kvalitu. Ve společnosti GoldenEar Technology vynakládají stejný druh péče, odborných znalostí a zkušeností do každé reproduktorové soustavy, kterou vytvoří. 

Zpět do obchodu