Analogis Static cleaner - spray na LP s utěrkou

Antistatický a čistící spray na vinylové desky v setu s antistatickou utěrkou.

Skladem na showroomu
Značka: Analogis
229 Kč
Kategorie: Čištění a údržba
Záruka: 2 roky
analogis 6075 static cleaner spray na lp s uterkou 200 ml
můžete vidět na showroomu

Čistící a antistatický spray Analogis 6075 zaručuje vysokou účinnost při odstraňování prachu a nečistot usazených v drážkách gramofonových desek.

 

Díky optimální receptuře nezanechává kapalina na deskách žádné šmouhy a zlepšije navíc i antistatické vlastnosti až pro 50 poslechových relací .

 

Součástí balení je i čistící utěrka z jemného materiálu s antistatickými účinky Čistící utěrka má velmi vysokou absorpční schopnost, nepouští vlákna je neabrazivní a odolná. Rychle a efektivně odstraňuje jemné částice, prach i nečistoty a je šetrná k povrchu LP.

 

Pohodlné balení o objemu 200 ml je vybaveno rozprašovačem, který významně usnadňuje proces mytí záznamů. Na drážky stačí 5 až 6 x stříknout kapalinu a opatrně bez použití síly desku otřít přiloženým hadříkem. Během cca 5 sekund bude vinyl zcela suchý, bez prachových a mastných částic a deska bude jako nová. Kapalina dobře proniká do drážek a třením hadříku se dostává do všech zákoutí drážek. Celý proces opakujte i na druhé straně gramofonové desky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Motto společnosti "nejvyšší kvalita a nejlepší ceny"

Analogis jsou vymyšleny a podrobně testovány naším velmi zkušeným technicem Borisem Krügelem.

Všechny produkty Analogis jsou vyráběny v moderních a certifikovaných výrobních závodech v Německu, Japonsku a na Tchaj-wanu.

 

Zpět do obchodu