Recenze

GE Triton One.R: Skvělé z jakéhokoliv úhlu pohledu

Nové GoldenEar Triton One.R jsou působivým dílem, které dokáže zprostředkovat neočekávané high-endové zážitky.  

Recenze

Persona 7F: Technologicky působivý vrcholný model

Kásné zpracování, mocný bas a celkově pevný, působivý a velký zvuk vyzdvihuje server Hi-Fi Voice na reprosoustavách Paradigm Persona 7F.

Rozhovory

Kvalitní zvuk je investicí do sebe

Podcast – Offline Štěpána Křečka

Recenze

Zappiti Pro 4K HDR

Žolík v domácím kině.

Články

Dagmar Pecková křtila album a převzala dvě zlaté desky

V úterý 5. 11. 2019 v odpoledních hodinách pokřtila mezzosopranistka Dagmar Pecková spolu s hudebním skladatelem Darkem Králem jejich společné album The Magical Gallery. Křest se uskutečnil v showroomu exkluzivní audiotechniky VOIX, který se nachází v Dušní ulici 3 v centru Prahy a právě slaví první rok od svého otevření.

Recenze

Anthem STR Integrated Amplifier

Když digitálně, tak z gruntu.

Recenze

GoldenEar Triton Three+: Štíhlé a přesto silné

"Tam kde nejsou Three+ prostorově omezovány, jsou dokonalé," tvrdí nestor české audio žurnalistiky Miroslav Láb v červencové recenzi na webu HifiRoom.cz. A my to určitě nebudeme rozporovat!
 

Články

Charitativní gala večeře Be Charity vynesla téměř tři miliony korun

Jedinečný projekt opět pomáhá handicapovaným dětem.

Recenze

Rogue Audio M-180

Web Hi-Fi Voice pozitivně recenzoval hned trojici elektronkových zesilovačů Rogue Audio. Včetně Platinovou notou oceněných monobloků M-180.  

Recenze

Zostava skutočne referenčná

Reproduktorová soustava Alexx legendární americké značky Wilson Audio získala to nejlepší možné hodnocení ve slovenském měsíčníku High & Style.

Recenze

Oracle CD2500 MkIV

Vrcholný CD přehrávač z nabídky kanadské značky Oracle Audio, model Oracle CD2500 MkIV, získal v testu webu Hi-Fi Voice nejvyšší ocenění, Platinovou notu. 

 

 

 

 

 

 

Články

Allen Sides. Hlavní postava studií a značky Ocean Way

Na instalaci domácího kina Ocean Way Audio ve Voixu osobně dohlížel zakladatel značky, legendární zvukař Allen Sides.

Rozhovory

Když hudba způsobí ticho

Už v dětství vyráběl reproduktory. Dnes je majitelem firma Kharma, která vyrábí nejdražší audiohračky na světě. Ve Voixu s Charlesem Van Oosterum.

Články

V centru Prahy vznikl unikátní showroom VOIX s luxusní audiotechnikou

Na prestižní adrese v ulici Dušní 3 se otevřel showroom VOIX, který nabízí svým zákazníkům luxusní audio a videotechniku. Zastoupeno je zde přes 20 prémiových značek.

Články

Prostor a zvuk

Technický ředitel showroomu Voix Miroslav Mlčůch v časopise Architekt vysvětloval, co mohou odborníci dělat, aby jim byt nebo celý dům hrál tak, jak má.

Rozhovory

Investor Hauerland sází na nákupní parky i luxusní audio

Milovníci kvalitního poslechu si od loňského září mohou v centru Prahy poslechnout nejlepší audiotechniku na trhu. Za showroomem Voix stojí David Hauerland.

Rozhovory

Kateřina Trnková & Voix

Hudba vystihuje lidské emoce, protože právě tak jako život, je v neustálém pohybu. Voix je nový, v Evropě bezprecedentní projekt audiostudia v centru Prahy. 

Rozhovory

Nastražte uši

Šest poslechových místností a ty nejdražší audio značky na českém trhu. Vítejte v novém pražském showroomu VOIX, mekce tuzemských hudebních fajnšmekrů.

Rozhovory

Za pultem

Kateřina Trnková, sales & marketing manager obchodu Voix.
Rozhovory

Odbornice na historické vozy: Už jako malá jsem si přála auto na setrvačník!

 

Už jako malá si hrála s autíčky. A stala se odbornicí na historické vozy. Proč teď Kateřina Trnková pracuje pro prodejce luxusní audio techniky?

Recenze

Bang & Olufsen BeoSound Shape

"Bang & Olufsen s BeoSound Shape definuje svou vlastní kategorii lifestylového ozvučení," píše renomovaný web Hi-Fi Voice.

Rozhovory

Album Beatles „1“ byla zvuková katastrofa, říká věhlasný zvukař

Pracoval na tisícovce alb, postavil 18 nahrávacích studií, nahrával s Jacksonem i Sinatrou. S Allenem Sidesem o životě s hudbou.

Rozhovory

Auta se nejlépe prodávají, když je milujete, říká o své vášni pro historická Ferrari a Maserati Kateřina Trnková. Dnes jejímu sluchu lahodí nejen motory, ale i tóny z hi-fi techniky.

Lidé od veteránů ji občas podceňují, ale pak se diví, kolik toho o nich ví. Kateřina Trnková je odbornicí na historické vozy Ferrari a Maserati. 

Rozhovory

Kateřina Trnková je žena, která rozumí autům víc, než váš kluk

Kateřina Trnková je expertkou na historické automobily, která nyní spolupracuje i s unikátním prodejcem luxusní audio a video techniky Voix. 

Články

Zesilte ticho!

ZESILTE TICHO! …a ponořte se do světa luxusní audiotechniky v jedinečném Showroomu VOIX.

Zpět na úvod