Přehled článků  Charitativní gala večeře Be Charity vynesla téměř tři miliony korun

Charitativní gala večeře Be Charity vynesla téměř tři miliony korun

4.10.2019 16:37  |  Články

Téměř tři miliony korun na dobročinné účely vynesla už třetí charitativní galavečeře Nadačního fondu Be Charity, která se konala v podolské restauraci Soho.

Hosté se mohli zapojit do dražby unikátních předmětů a zážitků. A podle jejich reakcí patřily mezi nejatraktivnější vstupenky na únorovou přehlídku Chanel v Paříži, let s akrobatickým pilotem seriálu Red Bull Air Race Petrem Kopfsteinem, privátní koncert klavíristy Iva Kahánka, boty Christian Louboutin podepsané světoznámým designérem, velká váza z kolekce Rückl Love s osobním věnováním Ronyho Plesla nebo fotografie Jana Saudka Slíbám ti slzy.

Nejvíc ovšem vynesly reproduktorové soustavy Gato Audio z audio showroomu Voix pomalované streetartovou legendou Michalem Škapou. Elegantní, dozadu zakloněné bílé sloupky s vyvolávací cenou 120 tisíc korun byly vydraženy za 230 tisíc.

Dražbou provázeli moderátor Ondřej Novotný a zakladatelka Be Charity Barbara Nesvadbová, kteří upozornili na důležitost charitativní práce pro handicapované děti, jejich rodiny a ošetřovatele. Celkový výtěže akce, který činí 2 664 500 korun, podpoří tři specializovaná nemocniční oddělení věnující se dětským pacientům.

Galerie
Přehled článků