Rozhovory

Kino ve vlastním domě? Proč ne!

Vždycky patřilo k větším zážitkům užít si film v kině než doma u televize. Důvody jsou jednoduché – obří obraz a kvalitní zvuk. Dobrou televizi má v dnešní době doma kdekdo, na zvuk se ale pořád zapomíná. A to i přesto, že dělá 70 % zážitku!

Rozhovory

Plánujeme audio sestavu pro dům, byt, zahradu nebo komerční prostor.

Máte náročného klienta, který si potrpí na kvalitní audio soustavu ve svém domě nebo bytě?

Rozhovory

Jak hraje audio za 12 miliónů pro nejnáročnější?

Zavřete oči a najednou uslyšíte pianistu, jak hraje na svůj hudební nástroj, a dokonce i sílu, kterou vynakládá k mačkání kláves. Hudba, to jsou hlavně emoce. A právě hudební zážitek vám zprostředkuje VOIX, kde najdete i nejluxusnější hudební soupravu v Praze. Stojí dvanáct milionů korun a jeho autorem je Charles van Oosterum, zakladatel značky Kharma.

Rozhovory

Láska ke zvuku a designu - vybíráme audio do domácnosti

Žijeme v době, kdy se hudba stala absolutní součástí našich životů. Ať už jsme doma, v práci, na ulici nebo v autě. Zajímavé přitom je, že nákup podobných audio zařízení funguje většinou přes e-shop. To znamená, že danou věc ani nemáme šanci slyšet. Proto jdeme do VOIX v Praze, kde se na rozdíly audio zařízení zaměříme.

Rozhovory

VOIX: Pražský chrám špičkové audiotechniky

Audiofilův sen jménem VOIX sídlí na elitní staroměstské adrese, přímo vedle kostela U Salvátora. Tady se schází ti, pro které je náboženstvím dokonalý zvuk, a ti, kdo hudbou čas nezabíjejí, ale naopak plní. S majitelem Davidem Hauerlandem jsme si tu povídali o tom, jak chce Čechy naučit, aby si na kvalitu udělali čas.

Rozhovory

Kvalitní zvuk je investicí do sebe

Podcast – Offline Štěpána Křečka

Rozhovory

Když hudba způsobí ticho

Už v dětství vyráběl reproduktory. Dnes je majitelem firma Kharma, která vyrábí nejdražší audiohračky na světě. Ve Voixu s Charlesem Van Oosterum.

Rozhovory

Investor Hauerland sází na nákupní parky i luxusní audio

Milovníci kvalitního poslechu si od loňského září mohou v centru Prahy poslechnout nejlepší audiotechniku na trhu. Za showroomem Voix stojí David Hauerland.

Rozhovory

Kateřina Trnková & Voix

Hudba vystihuje lidské emoce, protože právě tak jako život, je v neustálém pohybu. Voix je nový, v Evropě bezprecedentní projekt audiostudia v centru Prahy. 

Rozhovory

Nastražte uši

Šest poslechových místností a ty nejdražší audio značky na českém trhu. Vítejte v novém pražském showroomu VOIX, mekce tuzemských hudebních fajnšmekrů.

Rozhovory

Za pultem

Kateřina Trnková, sales & marketing manager obchodu Voix.
Rozhovory

Odbornice na historické vozy: Už jako malá jsem si přála auto na setrvačník!

 

Už jako malá si hrála s autíčky. A stala se odbornicí na historické vozy. Proč teď Kateřina Trnková pracuje pro prodejce luxusní audio techniky?

Rozhovory

Album Beatles „1“ byla zvuková katastrofa, říká věhlasný zvukař

Pracoval na tisícovce alb, postavil 18 nahrávacích studií, nahrával s Jacksonem i Sinatrou. S Allenem Sidesem o životě s hudbou.

Rozhovory

Auta se nejlépe prodávají, když je milujete, říká o své vášni pro historická Ferrari a Maserati Kateřina Trnková. Dnes jejímu sluchu lahodí nejen motory, ale i tóny z hi-fi techniky.

Lidé od veteránů ji občas podceňují, ale pak se diví, kolik toho o nich ví. Kateřina Trnková je odbornicí na historické vozy Ferrari a Maserati. 

Rozhovory

Kateřina Trnková je žena, která rozumí autům víc, než váš kluk

Kateřina Trnková je expertkou na historické automobily, která nyní spolupracuje i s unikátním prodejcem luxusní audio a video techniky Voix. 

Zpět na úvod