Rozhovory

Když hudba způsobí ticho

Už v dětství vyráběl reproduktory. Dnes je majitelem firma Kharma, která vyrábí nejdražší audiohračky na světě. Ve Voixu s Charlesem Van Oosterum.

Rozhovory

Investor Hauerland sází na nákupní parky i luxusní audio

Milovníci kvalitního poslechu si od loňského září mohou v centru Prahy poslechnout nejlepší audiotechniku na trhu. Za showroomem Voix stojí David Hauerland.

Rozhovory

Kateřina Trnková & Voix

Hudba vystihuje lidské emoce, protože právě tak jako život, je v neustálém pohybu. Voix je nový, v Evropě bezprecedentní projekt audiostudia v centru Prahy. 

Rozhovory

Nastražte uši

Šest poslechových místností a ty nejdražší audio značky na českém trhu. Vítejte v novém pražském showroomu VOIX, mekce tuzemských hudebních fajnšmekrů.

Rozhovory

Za pultem

Kateřina Trnková, sales & marketing manager obchodu Voix.
Rozhovory

Odbornice na historické vozy: Už jako malá jsem si přála auto na setrvačník!

 

Už jako malá si hrála s autíčky. A stala se odbornicí na historické vozy. Proč teď Kateřina Trnková pracuje pro prodejce luxusní audio techniky?

Rozhovory

Album Beatles „1“ byla zvuková katastrofa, říká věhlasný zvukař

Pracoval na tisícovce alb, postavil 18 nahrávacích studií, nahrával s Jacksonem i Sinatrou. S Allenem Sidesem o životě s hudbou.

Rozhovory

Auta se nejlépe prodávají, když je milujete, říká o své vášni pro historická Ferrari a Maserati Kateřina Trnková. Dnes jejímu sluchu lahodí nejen motory, ale i tóny z hi-fi techniky.

Lidé od veteránů ji občas podceňují, ale pak se diví, kolik toho o nich ví. Kateřina Trnková je odbornicí na historické vozy Ferrari a Maserati. 

Rozhovory

Kateřina Trnková je žena, která rozumí autům víc, než váš kluk

Kateřina Trnková je expertkou na historické automobily, která nyní spolupracuje i s unikátním prodejcem luxusní audio a video techniky Voix. 

Zpět na úvod