Rozhovory

Když hudba způsobí ticho

CHARLES VAN OOSTERUM UŽ V DĚTSTVÍ VYRÁBĚL REPRODUKTORY. DNES JE MAJITELEM FIRMY KHARMA, KTERÁ VYRÁBÍ NEJDRAŽŠÍ HI-FI HRAČKY NA SVĚTĚ. V PRAŽSKÉM SHOWROOMU JSME SI S CHARLESEM SEDLI A POSLOUCHALI HUDBU.

Rozhovory

Investor Hauerland sází na nákupní parky i luxusní audio

Milovníci kvalitního poslechu hudby mají od loňského září možnost si v centru Prahy poslechnout nejlepší audiotechniku na trhu. Koupit si ji však může jen někdo. Například nejdražší sestava od nizozemské značky Kharma Audio stojí deset milionů korun. „V Česku je hodně lidí, kteří do toho chtějí investovat a mají rádi hudbu,“ říká David Hauerland, který za několikapatrovým showroomem Voix kousek od Staroměstského náměstí stojí.

Rozhovory

Kateřina Trnková & Voix

Hudba vystihuje lidské emoce, protože právě tak jako život, je v neustálém pohybu. Voix je nový, v Evropě bezprecedentní ambiciózní projekt audiostudia v centru Prahy, postavený na dvou základních pilířích – vášni a nekompromisním přístupu ke kvalitě.

Rozhovory

Nastražte uši

Šest poslechových místností a ty nejdražší audio značky na českém trhu. Vítejte v novém pražském showroomu VOIX, mekce tuzemských hudebních fajnšmekrů.

Rozhovory

Za pultem

Kateřina Trnková

sales & marketing manager obchodu Voix.

Rozhovory

Odbornice na historické vozy: Už jako malá jsem si přála auto na setrvačník!

Už jako malá si raději hrála s autíčky a v dospělosti se stala světovou odbornicí na historické vozy. Proč se ovšem teď Kateřina Trnková (34), která toho ví o autech mnohem více než většina mužů, rozhodla pracovat pro unikátního prodejce luxusní audio a video techniky?

Rozhovory

Album Beatles „1“ byla zvuková katastrofa, říká věhlasný zvukař

Pracoval na skoro tisícovce alb, postavil osmnáct nahrávacích studií a jeho reprosoustavy hrají i ve studiích George Lucase. Nahrával s Michaelem Jacksonem i Frankem Sinatrou. V rozhovoru jsme si s Allenem Sidesem povídali o současném hudebním průmyslu, muzice i streamovacích službách.

Rozhovory

Auta se nejlépe prodávají, když je milujete, říká o své vášni pro historická Ferrari a Maserati Kateřina Trnková. Dnes jejímu sluchu lahodí nejen motory, ale i tóny z hi-fi techniky.

Lidé od veteránů ji občas podceňují, ale pak se diví, kolik toho o nich ví. Kateřina Trnková je odbornicí na historické vozy Ferrari a Maserati, i když po absolvování obchodní akademie byla smířená s tím, že se někde „upíchne jako ekonomka“.

Rozhovory

Kateřina Trnková je žena, která rozumí autům víc, než váš kluk

Kateřina Trnková je expertkou na historické automobily. Pracovala jako nákupčí veteránů ve Scuderii Praha, jménem České národní banky je schválenou vedoucí osobou fondu na historické vozy a nyní spolupracuje i s unikátním prodejcem luxusní audio a video techniky VOIX. Jak to, že toho stihla tolik, když je jí pouhých 34 let?

Zpět na úvod