Přehled článků  Artcoustic

Artcoustic

19.11.2020 13:15  |  Tiskové zprávy

VOIX Premium Audio, pražský showroom se špičkovým audio vybavením, přidává do svého portfolia progresívní dánskou značku Artcoustic, průkopnického výrobce vestavných reproduktorových soustav a zvukových řešení nejen pro domácí kina.

 

Firma, která byla založena už v roce 1998, si vybudovala renomé jako výrobce oceňovaných modulárních a plně individualizovatelných nástěnných reproduktorových soustav, které zapadnou do každého interiéru, a přitom posluchačům nabídnou až studiovou kvalitu zvuku.

 

Artcoustic vychází z dánské designové tradice a své reproduktorové soustavy vyrábí dodnes ručně. Používá ty nejlepší, ale navíc ještě na míru upravované měniče a součástky z nabídky tradičních a renomovaných dánských výrobců. Na kvalitu práce malé skupiny řemeslníků dohlíží několikastupňová výstupní kontrola.

 

Portfolio Artcoustic zahrnuje sloupové, nástěnné a vestavné reproduktorové systémy, subwoofery i elektroniku pro privátní i veřejné prostory ve třech modelových řadách. Audiofilská řada SL nabízí reproduktorové soustavy s dynamikou a výkonem typickým spíš pro extravagantní hornové systémy, ale s přesností a minimalistickým designem reprosoustav s tradiční ozvučnicí.

 

Modelová řada CPH zahrnuje celou řadu modulů, od samostatných reproduktorů, přes multi-room řešení až po plnohodnotné systémy domácího kina, u nichž byl kladen mimořádný důraz na funkčnost a snadnou instalaci. A série Spitfire zahrnuje konfigurace, díky kterým vytvoříte audio systém domácího kina prakticky v jakékoliv místnosti. Kvalita zvuku je stejná jako u audiofilské série SL, modely z řady Spitfire ale mají industriálnější design, protože se počítá i s jejich instalací za promítací plátno.

Galerie
Přehled článků