Přehled článků  Pro-Ject

Pro-Ject

27.10.2020 14:01  |  Tiskové zprávy

Rakouská značka gramofonů Pro-Ject nově v pražském showroomu VOIX Premium Audio

 

VOIX Premium Audio, pražský showroom se špičkovým audio vybavením, přidává do svého portfolia renomovanou rakouskou značku Pro-Ject, jednoho z nejvýznamnějších světových výrobců gramofonů a audio elektroniky. VOIX má v nabídce všechny modelové řady z širokého sortimentu této rakouské značky s výrobním závodem v moravské Litovli počínaje modelovou řadou Essential.

 

Brand Pro-Ject založil Rakušan Heinz Lichtenegger už v roce 1991. V době vrcholné popularity kompaktních disků a CD přehrávačů se rozhodl, že na rozdíl od převládajících trendů bude nabízet světu výjimečný zážitek z poslechu vinylů za rozumné ceny.

 

Za tímto účelem začal využívat výrobní kapacity bývalé moravské továrny Tesla Litovel. V jejích modernizovaných prostorách dodnes vyrábí všechny gramofony Pro-Ject. Kompaktní audio elektroniku vyrábí zase na Slovensku.

 

Pro-Ject má dnes jednu z nejširších nabídek ze světových výrobců gramofonů a své přístroje vyváží do 80 zemí. Značka je pověstná tím, že nabízí bezkonkurenční poměr cena/výkon a díky čtyřstupňovému systému kontroly i mimořádnou kvalitu.

 

Novým partnerem showroomu VOIX Premium Audio se tak stává společnost AQ import trading, výhradní velkoobchodní prodejce Pro-Jectu pro Českou republiku. VOIX tak díky ní rozšiřuje své portfolio highendových gramofonů německé a kanadské provenience o dostupnější rakousko-českou alternativu.

Galerie
Přehled článků