Přehled realizací  Privátní domácí kino na klíč

Privátní domácí kino na klíč

28.5.2021 17:35  |  Realizace

Zadání klienta:

 

Privátní kino na klíč má sloužit početné rodině, zejména pak dětem. Rodiče zas ocení, pokud si budou moci dopřát klidu u sklenky něčeho dobrého z přilehlého baru spolu s přáteli třeba u fotbalového utkání.

Na takové kino pak připadala spousta požadavků, a to zejména na 100% dosažení úniku o reality stejně tak, jak to známe z amerických filmů. Chybět nesmělo co nejširší plátno cinemascope s oponou, sezení typu Love Seats, na stěnách podsvícené filmové postavy, hvězdné nebe nad hlavou, popcorn a o zábavu a silný zážitek je rázem postaráno.

Pohodlnost podtrhuje integrované smart-home ovládání audia a videa, a to včetně světelných scén a klimatizace. Systém pro databázi UHD filmů.

To, že zvuk musí být jako u nás ve VOIX Audio & Cinema, to pro nás bylo jasným zadáním, které hodláme nejen docílit, ale pokud je to snad ještě možné, tak ještě zdokonalit. Podmínkou je dokonalá akustika s návrhem od nás, rozměření úhlů THX, pozorovacích vzdáleností, správné umístění plátna a speciálního projektoru 4K s ultra laserovou lampou.

 

Galerie
Přehled realizací