Přehled realizací  Realizace domácího kina

Realizace domácího kina

23.11.2020 12:47  |  Realizace

Zadání klienta

Zadání tohoto projektu bylo zabudovat do půdního interiéru domácí kino, systém pro přehrávaní hudby, možnost prezentace. V prostoru se budou setkávat rodina a přátelé na oslavách, ale i business partneři. Prostor je primárně určen pro relax a zábavu.  

 

 

Výsledek realizace

Akusticky a prostorově složitá místnost ve které hraje jistou roli design, tedy i umístění prostorových reprosoustav a zakomponování poměrně masívní video projekce.

Po zaměření jsme do interiéru nainstalovali audio sytém Dolby Amos 7.2.2.  Jako hlavní, subwooferové a surroundové  reoproduktory jsme vybrali špičkové produkty značky Artcoustics, konstrukční výhoda je možnost umístění reprosoustav na zeď.

Místnost zůstala estetická, ergonomická, však za dosažení velmi kvalitního audio výsledku. Jako elektroniku jsme zde využili sofistikovaný procesor Anthem, jehož software Anthem Room Correction si poradil s akustikou půdy, o projekci v Ultra High Definition na certifikovaném plátnu ISF se stará SONY. Celý systém je zakončen centrálním ovladačem, tedy řídícím systémem pro chytrou domácnost.

 

Galerie
Přehled realizací