Zažijte to i vy

Náš unikátní showroom svede všechny vaše smysly

Chci zažít

Kharma

Zakladatel Kharmy International Charles Van Oosterum postavil své high-endové repro-království na maximální kvalitě materiálů, konstrukcí a bezchybné finalizaci koncových provedení. Výsledkem jsou špičkové produkty, které neustálou inovací překonávají samy sebe. U nás si mimo jiné poslechnete například reproduktorovou soustavu Kharma DB11S, model vrcholné řady Elegance, nebo monumentální, ale přitom stále půvabnou Kharmu Exquisite Grand Midi.

Wilson

Vaši pozornost si zde vydobyjí hned dva premiové modely: monumentální designovka Alexx, jeden z nejvyšších modelů Wilsonu, a třípásmová Sasha Daw, která byla na počest nedávno zesnulého zakladatele značky navržena jeho synem Darrylem Wilsonem. Oba modely pak nabírají sytosti díky zesilovačům z dílen Dan D’Agostino, o nichž sami tvůrci Wilsonu tvrdí, že jsou dokonalým doplňkem, dokonalou symbiózou.

Ocean Way

Tvůrcem reprosoustav Ocean Way Audio je Allen Sides - nahrávací inženýr a producent, jehož podpis najdete pod pětistovkou hudebních alb, od Franka Sinatry přes Michaela Jacksona, Erica Cleptona, U2 až po Madonnu nebo Green Day. Všechny jeho nasbírané zkušenosti oceníte například na reproduktorové soustavě Ocean Way Audio Sausalito. Na druhé straně místnosti vás pak čeká americká elektronika PS Audio s aktivní reprosoustavou Genesis.

GoldenEar

Odpočiňte si například u reproduktorové soustavy osobité americké značky GoldenEar, pro které byly jako partner vybrány zesilovače značky Parasound. Poslechnout si zde můžete i dánské Gato Audio či štíhlý model Sabrina z produkce značky Wilson Audio.

Kino

Reproduktorové soustavy Allena Sidese, které detailněji představujeme v poslechové místnosti Ocean Way, zde uvidíte v geniální kombinaci s obrazem maximálně vylazeného domácího kina. Nechte na sebe zapůsobit některou z moderních filmových klasik pomocí prémiového zvuku Ocean Way Audio, nebo druhého prezentovaného audio řešení GoldenEar s AV receiverem Anthem.

Obýváček

V poslechové místnosti, kterou jsme nazvali Obýváček, si můžete vychutnat hudbu v komorním prostředí, které ze všeho nejvíc připomíná neokázalé, ale důvěrně známé běžné místnosti, ve kterých řada z nás s poslechem začínala. Tomu odpovídá i instalovaná elektronika a samozřejmě i její „velikost“. Kvalita ovšem zůstává na vysoké úrovni.

Poslechové místnosti

Kharma
Wilson
Ocean Way
GoldenEar
Kino
Obýváček

Poslechněte si naživo

Jsou případy, kdy slova nestačí. Věříme, že kouzlo high-end audia doopravdy pochopíte až v momentě, kdy jej uslyšíte naživo. A přesně tenhle moment vám chceme dopřát. Objednejte se do našeho showroomu na poslech pomocí rezervačního formuláře.