Vogel's NEXT 7355 MoutionMount

MotionMount - nekompromisní elektrický TV držák s mimořádným designem

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Vogel's
19 990 Kč
Kategorie: Držáky na zeď pro TV
Záruka: 2 roky

NEXT 7355 MoutionMount

NEXT

MotionMount - nekompromisní elektrický TV držák s mimořádným designem

V dnešním světě masové výroby je kvalita důležitější než kdy jindy. Chceme si pořizovat věci, které obohatí náš život. Věci, které jsou nádherné, je radost je používat a vydrží navždy. Proto se Vogel's rozhodl ke svému 40. výročí vytvořit nekompromisní držák. Držák, který to nejlepší z dosavadních úspěšných výrobků využívá v novém konceptu, kde můžeme pocítit kvalitu a luxus jako nikde a nikdy předtím.

Řada NEXT přináší závan čerstvého vzduchu na trh nástěnných TV držáků. Mimořádná pozornost byla věnována i tomu poslednímu detailu. Stačí jediný pohled a okamžitě jej poznáte.

Vogel's MoutionMount je pohyblivý držák, který nabízí maximální uživatelské pohodlí. Design vychází z oceňovaného držáku DesignMount, přidává motorický pohyb do stran. Po zapnutí televizoru držák plynule vyjede od stěny do předem nastavené pozice, po vypnutí vrátí TV zpět ke stěně. Vše ovládáte pomocí aplikace na vašem smartphonu /tabletu. Můžete si naprogramovat až 10 úhlů, libovolně je pojmenovat, lehce pohybovat s držákem dopředu, dozadu a do stran. Instalace je jednoduchá, vše je plug & play, prostě zapojíte a funguje to!

Specifikace výrobku


nosnost - 30 kg
VESA uchycení max. - 600x400 mm
úhlopříčka cm - 102 - 165
úhlopříčka palce - 40 - 65 ''
natáčení - 120°
materiál - kov
barva - kombinace černé, hliníku a chromu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu