Vogel's TVM 3403

Fixní nástěnný držák pro TV s úhlopříčkou od 32 do 77 palců

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Vogel's
1 190 Kč
Kategorie: Držáky na zeď pro TV
Záruka: 2 roky

Stylový a bezpečný

Chcete připevnit plochý televizor stylově a bezpečně na zeď? S tímto nástěnným TV držákem řady COMFORT Fixed volíte design a bezpečnost. Nástěnný držák je vhodný pro montáž televizorů s úhlopříčkou od 32 do 77 palců a hmotností do 50 kg rovnoběžně se stěnou. Mezera mezi televizorem a zdí je pouhých 2,2 cm. Nástěnné TV držáky COMFORT Fixed nelze otáčet ani naklápět. Pokud tedy vždy sedíte přímo před televizorem, je pro vás tento držák ideální.

Bezstarostné sledování televizoru

Váš televizor je cenné a křehké zařízení. Proto hledáte držák televizoru, na který se můžete stoprocentně spolehnout. Zvláště pokud máte rodinu s dětmi nebo domácími zvířaty. Nástěnný držák TVM 3403 je speciálně vyvinutý pro tento účel. Vaši TV si můžete užívat naprosto bez starostí.

Splnění nejvyšších bezpečnostních požadavků

U nástěnného držáku TVM 3403 je bezpečnost na prvním místě. Držák je například vybaven bezpečnostním systémem ClickLoc™. Ten při montáži uzamkne televizor k držáku pomocí slyšitelného cvaknutí. Pro ochranu zadní strany televizoru při montáži je nástěnný držák vybaven měkkými podložkami. Držák je testován na 3x vyšší zátěž, než je jeho maximální nosnost.

Pohodlná poloha pro údržbu

TVM 3403 má pohodlnou polohu pro údržbu. Ta umožňuje přístup ke kabelům nebo portům USB na zadní straně televizoru i po instalaci. Stačí pouze spodní stranu TV odtáhnout od stěny, aniž by bylo třeba TV sundávat z držáku.

Snadná instalace

Instalace nástěnného držáku COMFORT Fixed je snadná. Vše je srozumitelně vysvětleno v přiloženém stručném návodu k instalaci. Můžete si také online prohlédnout podrobný návod nebo instalační video. Součástí balení je vrtací šablona, šrouby a hmoždinky Fischer® DuoPower a samotný nástěnný držák má zabudovanou vodováhu. Pomocí naší bezplatné aplikace DrillRight™ AR App si můžete díky rozšířené realitě snadno prohlédnout, jak bude vypadat váš televizor umístěn v konkrétním interiéru a vyznačit na stěně přesnou polohu pro první vrtací otvor. Poté přiložíte vrtací šablonu a vyznačíte si zbývající otvory pro montáž držáku.

Klíčové vlastnosti

 

  • Pověšeno jako obraz: jen 2,2 cm od stěny
  • Uzamkněte televizor jediným kliknutím pomocí technologie ClickLoc™
  • Vodováha součástí držáku
  • Ochranné podložky mezi TV a držákem - chraňte zadní stranu TV měkkými ochrannými podložkami
  • Snadný přístup ke kabelům
  • Hmoždinky Fischer® DuoPower

Specifikace výrobku


nosnost - 50 kg
VESA uchycení max - 400x400 mm
úhlopříčka cm - 80 - 195
úhlopříčka palce - 32 - 77 ''
materiál - kov
barva - černá
vzdálenost od stěny - 22 mm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu