GoldenEar SuperSat 3

Kompaktní satelitní reproduktory pro systémy domácího kina GoldenEar nebo pro stereofonní poslech ve stísněných prostorách. 

Skladem
9 790 Kč
Kategorie: Efektové
Záruka: 24 měsíců
GoldenEar SuperSat 3
Poslední vystavený kus

Cena za kus. Univerzální repro k domácímu kinu a TV. Elegantně zakřivený, kompaktní reproduktor s velmi silným výkonem, určený pro použití všude tam, kde je malá velikost žádoucí. Určené k použití do domácího kina (do vícekanálových systémů) na zeď nebo stojan, možno umístit vertikálně i horizontálně.

Frekvenční rozsah - 80 Hz - 35 kHz, impedance - 8 ohmů, rozměry - 30,48 x 12,07 x 6,99 cm, hmotnost - 2,3 kg.  http://www.goldenear.com/products/supersat-series?gktab=2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelé americké společnosti GoldenEar Technology a jejich technický tým mají doslova stovky let zkušeností a vytvořili nebo pomohli vytvořit některé z těch nejlépe znějících a nejprodávanějších reproduktorových soustav na světě. 

Sandy Gross je jeden ze zakladatelů značek Polk Audio a Definitive Technology. Tedy zejména ve Státech nesmírně populárních brandů, oscilujících kolem dostupných, ale zajímavých produktů. 

Reproduktorové soustavy GoldenEar jsou známé svou zvukovou kvalitou a výkonem. Jejich zvuk je konzistentní napříč celým portfoliem bez ohledu na cenu. Méně peněz v tomto případě neznamená nižší kvalitu. Ve společnosti GoldenEar Technology vynakládají stejný druh péče, odborných znalostí a zkušeností do každé reproduktorové soustavy, kterou vytvoří. 

Zpět do obchodu