GoldenEar SuperSat 50

Kompaktní satelitní reproduktory pro systémy domácího kina GoldenEar nebo pro stereofonní poslech.

Skladem
19 590 Kč
Kategorie: Efektové
Záruka: 24 měsíců
supercinema 6
Poslední vystavený kus

Cena za kus. Univerzální repro k domácímu kinu a TV. Velmi štíhlý, úzký reproduktor, určený k umístění na stěnu do horizontální i vertikální polohy. Moderní vzhled skvěle doplňuje ploché obrazovky. Dále je možno je použít jako centr ke všem reproduktorům tohoto výrobce, např. k reproduktorům Triton Tower. Elegantní provedení získalo ocenění Resi Award jako nejhezčí nástěnný reproduktor. Konstrukce je vyrobena z leteckého hliníku, povrchová úprava je černý klavírní lak.

Frekvenční rozsah - 60 Hz - 35 kHz, Impedance - 8 Ohm, Rozměry - 67,95 x 12,07 x 6,35 cm, Váha - 3,2 kg. 

http://www.goldenear.com/products/supersat-series?gktab=2, http://www.goldenear.com/images/brochures/GET_SuperSat_Literature.pdf

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelé americké společnosti GoldenEar Technology a jejich technický tým mají doslova stovky let zkušeností a vytvořili nebo pomohli vytvořit některé z těch nejlépe znějících a nejprodávanějších reproduktorových soustav na světě. 

Sandy Gross je jeden ze zakladatelů značek Polk Audio a Definitive Technology. Tedy zejména ve Státech nesmírně populárních brandů, oscilujících kolem dostupných, ale zajímavých produktů. 

Reproduktorové soustavy GoldenEar jsou známé svou zvukovou kvalitou a výkonem. Jejich zvuk je konzistentní napříč celým portfoliem bez ohledu na cenu. Méně peněz v tomto případě neznamená nižší kvalitu. Ve společnosti GoldenEar Technology vynakládají stejný druh péče, odborných znalostí a zkušeností do každé reproduktorové soustavy, kterou vytvoří. 

Zpět do obchodu