Sony projektor VPL-HW65ES/B

Náš Full HD 3D projektor vám zprostředkuje neuvěřitelný filmový zážitek, zcela mimo možnosti televizorů. Technologie Reality Creation zajišťuje převzorkování vašich filmů a SXRD panely se postarají o synchronizaci s 3D brýlemi, čímž je dosaženo ještě větší působivosti.

Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: SONY
65 800 Kč
Kategorie: FullHD Lamp

Klíčové vlastnosti:

Pokročilé SXRD panely a technologie Iris3 • Dynamický kontrastní poměr 120 000:1

Světelný tok: 1800 ANSI lumenů

Režimy Bright Cinema a Bright TV

Technologie Reality Creation

HPM Lampa s vysokou životností: až 6 000 hodin • Motionflow: minimalizuje rozmazání u rychle se pohybujících scén

Vestavěný RF 3D vysílač

Nízká obrazová latence pro akční hry (2K)

vpl-hw65es-b

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Zpět do obchodu