Acoustic Signature Tango Reference

 Jihoněmecká manufaktura Acoustic Signature si zakládá na tom, že si téměř všechny díly a součástky svých gramofonů, ramének, přenosek a phono předzesilovačů vyrábí sama na vlastních CNC obráběcích strojích z těch nejlepších dostupných materiálů a jednotlivé komponenty a jejich součástky poté ještě manuálně ladí a optimalizuje jejich výkon na maximum. 

Skladem
111 990 Kč

V gramofonovém předzesilovači Tango Reference se ztělesnilo 20 let práce konstruktérů značky Acoustic Signature. Jde o vrcholný komponent ve své kategorii, při jehož navrhování a konstrukci nebyly nikde dělány žádné kompromisy. O kvalitě provedení tohoto highendového předzesilovače jistě svědčí i to, že při standardních nebo spíš menších rozměrech jeho tělo z hliníku a oceli váží celých 16 kilogramů. 

http://acoustic-signature.com/phono-eq/tango-reference/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jihoněmecká firma Acoustic Signature zasvětila svou činnost výhradně gramofonům a všemu, co s nimi souvisí. Firma se sloganem "Teutonic Engineering" vyrábí tedy samotné gramofony a gramofonové předzesilovače, raménka, přenosky i pohonné řemínky. To vše od výrobků cenově dostupných až po ty nejdražší z kategorie ultimátního high-endu, jako je gramofon Invictus s cenovkou přesahující tři miliony korun.