Gold Note DS-10 LINE

  • Streamovací převodník s předzesilovačem a analogovým vstupem. Je vybaven 6,3mm sluchátkovým výstupem, Bluetooth 4.2, dvoupásmovou Wi-Fi a LAN.
  • Podporuje PCM ve vysokém rozlišení a nativní DSD.Plně připraven pro Roon a kompatibilní s Tidal, Tidal Connect, Qobuz, Deezer, Airplay, Spotify, V-Tuner.
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Gold Note
70 700 Kč
Kategorie: Gramofonové předzesilovače
Záruka: 2 roky
DS-10
NOVÉ HRANICE DIGITÁLNÍ HUDBY

DIGITÁLNÍ ZDROJ ZVUKU NEBYL NIKDY TAK MODERNÍ

DS-10 je všestranný moderní streamovací převodník, který je vybaven D/A převodníkem se špičkovým streamerem, linkovým předzesilovačem a sluchátkovým zesilovačem. Kromě již tak kompletní konektivity je vybaven také rozhraním Bluetooth s vysokým rozlišením a audiofilským sluchátkovým výstupem. DS-10 podporuje soubory s vysokým rozlišením, jako je MQA a DSD (až DSD512), a poskytuje tak nejlepší kvalitu zvuku pro poslech vašich oblíbených skladeb. Technologie přehrávače DS-10 je uzavřena v ultrapevném hliníkovém šasi kompaktních rozměrů, které z něj činí dokonalý doplněk moderního High-End audio systému.

ŠPIČKOVÝ PŘEVODNÍK A SÍŤOVÝ STREAMER

S přehrávačem DS-10 můžete streamovat přes Roon, Airplay, Tidal, MQA, Qobuz, Spotify, vTuner a Deezer nebo přistupovat ke své sbírce digitální hudby uložené lokálně na NAS nebo USB flash disku a ovládat zařízení pomocí naší snadno použitelné aplikace GN Control na chytrém telefonu nebo tabletu (k dispozici zdarma pro iOS a Android). Kromě toho bude zařízení DS-10 EVO díky implementaci služby Tidal Connect umožňovat také streamování přímo ze služby Tidal. DS-10 je plně připravený streamer Roon Ready a je také kompatibilní se všemi službami UPnP/DLNA a Airplay 2.0. Jednoduše jej připojte k síti pomocí portu Wi-Fi nebo Ethernet a k výkonovému zesilovači nebo aktivním reproduktorům a připravte se na objevování neomezených možností hudby ve vysokém rozlišení.

LINKOVÝ PŘEDZESILOVAČ A SLUCHÁTKOVÝ ZESILOVAČ

DS-10 je vybaven přepínatelným analogovým předzesilovacím stupněm High-End, který umožňuje ovládání analogové hlasitosti pomocí dálkového ovladače, SKC nebo aplikace GN Control, což zajišťuje ten nejlepší výkon. DS-10 je také vybaven profesionálním 6,3mm sluchátkovým výstupem se dvěma úrovněmi citlivosti (High/Low), což je patentovaná technologie, kterou jsme vyvinuli, abychom ze sluchátek dostali to nejlepší. Díky dodatečnému analogovému vstupu se model LINE stává dokonalou integrací mezi gramofonovým stupněm Gold Note PH-10 a výkonovým zesilovačem PA-10.

DIGITÁLNÍ CHAMELEON AUDIOFILNÍ DAC

Převodník DS-10 má jedinečnou vlastnost, která jej odlišuje od všech ostatních převodníků a činí z něj nejuniverzálnější převodník současnosti - lze zvolit tři různé profily pro jemné vyladění výkonu převodníku. Chování převodníku lze měnit tak, aby se přizpůsobil přehrávané hudbě, aniž by došlo ke změně zvukového signálu, a tím byla zachována nejvyšší kvalita zvuku, přičemž působí na deemfázi, dolní propust digitálních filtrů a filtr DSD. Tyto profily lze vybírat v reálném čase během přehrávání hudby, což přináší jedinečný zážitek z poslechu a snadné použití díky přehledné nabídce na TFT displeji. Je čas vychutnat si nebývalý požitek z poslechu, který vám může nabídnout pouze DS-10!

ŠPIČKOVÉ A VELMI INTUITIVNÍ UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ

Na velkém 2,8" TFT displeji můžete rychle zkontrolovat všechny funkce, které jsou na DS-10 k dispozici, a plně jej ovládat pomocí SKC (Single Knob Control) umístěného na předním panelu, dálkového ovladače Gold Note nebo speciální aplikace GN Control, která navíc na vašem smartphonu nebo tabletu zobrazuje všechny informace zaznamenané na stopě i formát reálného rozlišení. Kromě toho bylo uživatelské prostředí modelu DS-10 EVO ve srovnání s předchozím modelem DS-10 dále vylepšeno díky obnovenému rozhraní, které se vyvíjí směrem k větší uživatelské přívětivosti a umožňuje aktualizaci firmwaru vzduchem.

 

 

ROON READY

Síťová zařízení Roon Ready mají zabudovanou technologii streamování Roon a jsou certifikována laboratořemi Roon Labs, aby poskytovala nejvyšší úroveň kvality a výkonu při síťovém streamování.

- Rozlišení streamování: až PCM 32/384 kHz a DSD256

- Analogový vstup (3,5mm mini-jack)

- Aktualizace firmwaru OTA (Over The Air)

- Wi-Fi Dual Band (10/433Mbps)

- Kompatibilní s aplikací Tidal Connect

Oficiální stránky výrobce: Gold Note DS-10 LINE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Elegantní design, inovativní technologie a krásné materiály jsou klíčové hodnoty, na kterých si tato Italská značka zakládá. Živý realismus, přesné zobrazování, přesné oddělení nástrojů, rychlost, čistotadetailů - to jsou vlastnosti, na které se značka zaměřuje. Jejich cílem je představit dokonalou reprodukci hudební události, která zní co nejpřirozeněji. Hudebnost vychází z rovnováhy, zvuku, který není ani zcela analytický, ani sentimentální. Výsledkem této vkusné kombinace je to, čemu se říká typicky Italský zvuk.

Zpět do obchodu