Gold Note - Donatello gold - MC Přenoska

Gramofonová přenoska typu MC s precizním podáním prostoru a dokonalou muzikálností.

 

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Gold Note
24 700 Kč 24 700 Kč / 1 ks
Kategorie: Gramofonové přenosky
Záruka: 24 měsíců
Frekvenční rozsah: 10 - 40.000 Hz
Impedance: 40 Ω
Doporučený přítlak: 1.8 – 2.1 g
Typ Přenosky: MC
Výstupní napětí: 0,5 mV
Hmotnost: 7 g
Tvar hrotu: Micro Elliptical

Vývoj této High-End přenosky trval více než dva roky a cílem bylo navrhnout nejlépe znějící přenosku ve své kategorii. Výsledek překonal očekávání.

 

Sofistikovaným počítačovým programem vytvarované masivní tělo z opracovaného hliníku je odolné a přitom lehké. Přesný mikroeliptický diamantový hrot vyvinutý ve výhradní spolupráci s Adamant-Namiki je navržený pro špičkový zvukový výsledek.

 

Donatello gold disponuje dlouhými pozlacenými pinovými konektory, které jsou navrženy tak, aby vytvořily dokonalé spojení s ramenem, což zaručuje minimální energetickou disperzi i lepší uzemnění. Výsledkem je ideálně čisté pozadí s dokonalým prokreslením zvukové scény.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Elegantní design, inovativní technologie a krásné materiály jsou klíčové hodnoty, na kterých si tato Italská značka zakládá. Živý realismus, přesné zobrazování, přesné oddělení nástrojů, rychlost, čistotadetailů - to jsou vlastnosti, na které se značka zaměřuje. Jejich cílem je představit dokonalou reprodukci hudební události, která zní co nejpřirozeněji. Hudebnost vychází z rovnováhy, zvuku, který není ani zcela analytický, ani sentimentální. Výsledkem této vkusné kombinace je to, čemu se říká typicky Italský zvuk.

Zpět do obchodu