Gold Note GIGLIO

  • Giglio je jedním z nejlepších výtvorů: nově definuje klasický tvar gramofonu s použitím kvalitních materiálů a technických řešení, která spojují tradici s technologií.
Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Gold Note
116 990 Kč
Kategorie: High-End Gramofony
Záruka: 2 roky
VÝJIMEČNÝ GRAMOFON, KTERÝ VYZDVIHUJE ITALSKÝ STYL

VYTŘÍBENÝ ZÁŽITEK Z POSLECHU

Věříme, že každý ručně vyrobený gramofon má něco do sebe a ukazuje oddanost tradicím, historii a vášni. Konstrukce zakřiveného podstavce Catenary vychází z jednoho z nejdůležitějších objevů renesanční éry, což má za následek mimořádnou tuhost a umožňuje gramofonu Giglio reprodukovat hudební dění s úžasnou přesností. Spodní podstavec je vyroben z ušlechtilých materiálů místní provenience, jako je tvrdé ořechové dřevo, vybrané pro svou výjimečnou pružnost, pevnost a velkou hustotu. Dřevěný podstavec je pevně usazen na třech elegantně tvarovaných a nastavitelných hrotech z eloxovaného hliníku.

ANALOGOVÝ ZÁZRAK

Přehrávač Giglio je vybaven 33 mm tlustým talířem a vysoce přesným systémem ložisek a vřeten, který je navržen pro velmi nízkou toleranci. Leštěná řemenice představuje konstrukci ve tvaru přesýpacích hodin, která umožňuje stabilní otáčení řemene a drasticky snižuje efekt Wow & Flutter i dunění. Napájení 12voltového synchronního motoru bylo speciálně vyvinuto pro zajištění dokonalé reprodukce hudby. Díky patentovanému systému řízení napájení založenému na mikrokontroléru Quadral-Core Giglio účinně snižuje vibrace a vyvíjí vysoký točivý moment potřebný k dosažení co největší hudební dynamiky a rozlišení. Napájecí jednotka elektronicky ovládá 33⅓ otáček za minutu a 45 otáček za minutu i jemné nastavení rychlosti, přičemž všechna nastavení ukládá do paměti.

VLASTNOSTI
  • 33mm talíř z materiálu POMelektronická volba rychlosti 33/45 s regulací rozteče
  • 12V synchronní motor s vysokým točivým momentem
OBSAHUJE
  • vlastní kryt proti prachu
  • Ramenko B-5.1
  • napájení 18V
UPGRADE PATH
  • Napájení PST-10
Oficiální stránky výrobce: Gold Note GIGLIO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Elegantní design, inovativní technologie a krásné materiály jsou klíčové hodnoty, na kterých si tato Italská značka zakládá. Živý realismus, přesné zobrazování, přesné oddělení nástrojů, rychlost, čistotadetailů - to jsou vlastnosti, na které se značka zaměřuje. Jejich cílem je představit dokonalou reprodukci hudební události, která zní co nejpřirozeněji. Hudebnost vychází z rovnováhy, zvuku, který není ani zcela analytický, ani sentimentální. Výsledkem této vkusné kombinace je to, čemu se říká typicky Italský zvuk.

Zpět do obchodu