Gold Note MEDITERRANEO

  • Gramofon Mediterraneo, inspirovaný v Itálii, spojuje krásu a technickou dokonalost do jedinečného nástroje pro hudební potěšení.
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Gold Note
203 990 Kč 187 290 Kč od 187 290 Kč
Kategorie: High end gramofony
Záruka: 2 roky
Mediterraneo dropdown walnut 1
Novinka
KRÁSA A TECHNICKÁ DOKONALOST V KOMBINACI PRO HUDEBNÍ POTĚŠENÍ

SKUTEČNÉ ŠPIČKOVÉ ANALOGOVÉ ŘEŠENÍ VYROBENÉ V ITÁLII

 Je to óda na hudební vášeň a oddanost vinylu.
Konstrukce zakřiveného podstavce o tloušťce 60 mm vychází z křivky Catenary, vysoce efektivního konceptu, který vyvinuli pilíři renesance Michelangelo Buonarroti a Galileo Galilei. Šasi je vyrobeno z tvrdého dřeva italského ořechu a těží z kvalit tohoto ušlechtilého materiálu: výjimečné pružnosti, pevnosti a vysoké hustoty. Trojitá konstrukce podstavce je vyztužena přesvědčivou 20mm deskou z leštěného akrylu a 3 mm silnou deskou z nerezové oceli, která zlepšuje jeho výjimečnou kvalitu tlumení a stabilitu. Dřevěná základna stojí na třech elegantně tvarovaných a nastavitelných hrotech z eloxovaného hliníku.

VYNIKAJÍCÍ KVALITA ZVUKU

Přesný talíř o tloušťce 45 mm vyrobený z POM s vysokou hustotou je poháněn řemínkem a poháněn vlastním řídicím systémem vyvinutým na bázi mikrokontroléru Quadral-Core, který je doplněn zvukovým převodníkem. Řízení napájení přestavuje střídavou vlnu tak, aby dokonale poháněla 12V synchronní motor, odstraňuje vibrace a zároveň zlepšuje jeho točivý moment, a poskytuje tak největší dynamiku a nejjemnější detaily. Napájecí jednotka elektronicky ovládá režimy 33⅓rpm a 45rpm i jemné nastavení rychlosti a ukládá všechna nastavení do paměti. Mediterraneo má 80mm dlouhou konstrukci ložiska/vřetena, vyrobenou z nejtvrdší rektifikované uhlíkové oceli pro dosažení dokonalé plynulosti práce. Ložiskový systém je vyroben z bronzu a zaručuje nejhladší otáčení talíře.

VLASTNOSTI

  • 45mm talíř z POM elektronicky volitelná rychlost 33/45 s ovládáním rozteče
  • 12V synchronní motor s vysokým točivým momentem

OBSAHUJE

  • vlastní kryt proti prachu
  • B-7 keramické raménko
  • 18V napájecí zdroj

UPGRADE PATH

  • PST-10 napájecí zdroj
Oficiální stránky výrobce: Gold Note MEDITERRANEO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Elegantní design, inovativní technologie a krásné materiály jsou klíčové hodnoty, na kterých si tato Italská značka zakládá. Živý realismus, přesné zobrazování, přesné oddělení nástrojů, rychlost, čistotadetailů - to jsou vlastnosti, na které se značka zaměřuje. Jejich cílem je představit dokonalou reprodukci hudební události, která zní co nejpřirozeněji. Hudebnost vychází z rovnováhy, zvuku, který není ani zcela analytický, ani sentimentální. Výsledkem této vkusné kombinace je to, čemu se říká typicky Italský zvuk.

Zpět do obchodu