Gold Note PIANOSA

  • Pianosa, stejně jako Mediterraneo a Giglio, nabízí jedinečnou kombinaci vysoce kvalitních materiálů a propracovaných technických řešení pro dosažení nejčistšího zvukového provedení.
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Gold Note
77 190 Kč
Kategorie: High-End Gramofony
Záruka: 2 roky
POZORNOST VĚNOVANÁ NEJMENŠÍM DETAILŮM PROBOUZÍ NOVÉ HUDEBNÍ VJEMY.

VYNIKAJÍCÍ MATERIÁLY

Pianosa navazuje na zvukovou filozofii experimentovanou s celou řadou gramofonů GN a využívá zkušeností a znalostí, které jsme získali při práci na inovativních tvarech a kvalitních materiálech. Zakřivený podstavec Catenary, vyrobený z tvrdého dřeva italského ořechu nebo černě lakované MDF desky, je ručně vyráběn nejlepšími italskými řemeslníky, kteří pečlivě zpracovávají každý jednotlivý kus vybraného dřeva a formují tak jádro gramofonu. Dřevěný podstavec je spojen s 20 mm silným podstavcem z MDF a vyztužen 3mm deskou z nerezové oceli, která zajišťuje neuvěřitelnou tuhost.
Výsledkem je zvukový výkon, který předčí veškerá očekávání.
U všech našich gramofonů z ořechového dřeva používáme ekologické ochranné laky.

VYNIKAJÍCÍ ZVUK

Elektronika, která řídí napájení synchronního 12V motoru, a specifické materiály vybrané pro Pianosu pocházejí přímo z vlajkových modelů. Výsledkem je zařízení s nulovými vibracemi a vylepšeným točivým momentem, které přináší největší dynamiku a nejjemnější detaily. Model Pianosa je vybaven naší vysoce přesnou konstrukcí ložiska talíře/vřetena s nejnižší dostupnou tolerancí spoje. Rektifikované vřeteno je vyrobeno z kalené oceli a přesně odpovídá chromovanému kuličkovému ložisku, čímž je dosaženo dokonalé konzistence otáčení s nízkou hlučností.

VLASTNOSTI

  • 23mm talíř z Poly-Vinylelektronická volba rychlosti 33/45 s regulací rozteče
  • 12V synchronní motor s vysokým točivým momentem

OBSAHUJE

  • vlastní kryt proti prachuB-5.1 raménko (volitelné)
  • 18V napájecí zdroj

UPGRADE

  • PATH- PST-10 napájecí zdroj
Oficiální stránky výrobce: Gold Note PIANOSA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Elegantní design, inovativní technologie a krásné materiály jsou klíčové hodnoty, na kterých si tato Italská značka zakládá. Živý realismus, přesné zobrazování, přesné oddělení nástrojů, rychlost, čistotadetailů - to jsou vlastnosti, na které se značka zaměřuje. Jejich cílem je představit dokonalou reprodukci hudební události, která zní co nejpřirozeněji. Hudebnost vychází z rovnováhy, zvuku, který není ani zcela analytický, ani sentimentální. Výsledkem této vkusné kombinace je to, čemu se říká typicky Italský zvuk.

Zpět do obchodu