Gold Note VOLARE 425 PLUS

  • Valore 425 Plus je nejkomplexnější a hudebně nejuspokojivější gramofon své kategorie, který nabízí bezkonkurenční zvukový výkon a skvělý hudební požitek.
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Gold Note
46 690 Kč 41 990 Kč 46 690 Kč 46 690 Kč od 41 990 Kč
Kategorie: High-End Gramofony
Záruka: 2 roky
MODERNÍ A ELEGANTNÍ ŘEŠENÍ PRO SKUTEČNÝ AUDIOFILSKÝ ZVUK

SOUČASNÝ ANALOGOVÝ ZDROJ

Elegantní a moderní gramofon s krásným nádechem klasického designu.Tento poutavý gramofon s bravurou vytáhne z drážky vinylu ty nejjemnější detaily. Podstavec o průměru 30 mm, který je k dispozici ve 4 speciálních povrchových úpravách, byl navržen a tvarován tak, aby snižoval vibrace a zaručoval pozoruhodný audiofilský zvuk.
Gramofon je ručně vyroben v Itálii z nejkvalitnějších materiálů, jeho název znamená v italštině hodnota i hodnota a přesně takový také je: opravdu skvělý gramofon za rozumnou cenu, který má vše pro to, aby se stal vaším oblíbeným nástrojem pro přehrávání LP desek.

JEDNODUŠE BRILANTNÍ

60mm ložisko talíře a vřeteno jsou precizně opracované, aby poskytovaly ten nejkvalitnější pohyb, který v kombinaci s vysoce tlumícím POM talířem dělá z gramofonu Valore 425 Plus mimořádně bezchybný gramofon. Extrémně účinný 12V synchronní motor je bezhlučný a jeho vysoký točivý moment zaručuje vysoce přesné ovládání otáček i velmi nízké tření a vibrace v každém okamžiku. Režimy otáček - 33⅓rpm a 45rpm - jsou řízeny elektronicky a lze je přesně nastavit pro jemné doladění gramofonu, což z gramofonu Valore 425 Plus dělá bratra ve zbrani každého High-End audio systému. Navzdory svým kompaktním rozměrům gramofon Valore 425 Plus snadno podporuje standardní 9" raménko a obsahuje naše vynikající raménko Gold Note B-5 a průhledný odnímatelný kryt proti prachu s panty.

VLASTNOSTI

  • 23mm talíř v PTEl
  • ektronická volba rychlosti 33/45 s ovládáním rozteče 12V synchronní motor s vysokým točivým momentem

OBSAHUJE

  • vlastní kryt proti prachu raménko B-5 (9") 18V
  • zdroj napájení
Oficiální stránky výrobce: Gold Note VOLARE 425 PLUS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Elegantní design, inovativní technologie a krásné materiály jsou klíčové hodnoty, na kterých si tato Italská značka zakládá. Živý realismus, přesné zobrazování, přesné oddělení nástrojů, rychlost, čistotadetailů - to jsou vlastnosti, na které se značka zaměřuje. Jejich cílem je představit dokonalou reprodukci hudební události, která zní co nejpřirozeněji. Hudebnost vychází z rovnováhy, zvuku, který není ani zcela analytický, ani sentimentální. Výsledkem této vkusné kombinace je to, čemu se říká typicky Italský zvuk.

Zpět do obchodu