REKKORD Audio F400 gramofon

REKKORD F400 je plně automatický gramofon s podvozkem, který je nejen přesvědčivý z hlediska zvuku, ale je také skutečným lákadlem pro oči. Celý automatický systém i raménko a tlumený hliníkový talíř jsou postaveny na plovoucí platformě sub-šasi, která je oddělena od zbytku šasi. Model F400 je vybaven bezhmotovým nastavením sledovací síly, které optimalizuje těžiště přímo ve středu ložiska.

Můžete mít následující den Můžete mít následující den Můžete mít následující den Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Rekkord Audio
18 990 Kč 22 990 Kč 21 490 Kč 22 990 Kč od 18 990 Kč
Kategorie: High end gramofony
Záruka: 2 roky
F400 4 600x400
Novinka

The automatic system is adjusted and fine-tuned by experienced technicians and is based on a highly complex mechanism which has traditionally matured and further developed over decades. The preadjusted high quality Ortofon 2M Red cartridge is mounted on a carbon fiber reinforced headshell which offers the perfect connection to the aluminium tonearm. The 2M Red is an all-purpose cartridge that delivers an open and dynamic sound with a slight touch of warmth. The plinth is made of MDF and is available in 4 different finishes: satin black, high gloss black, and cherry or makassar real wood veneers. Cables, dust cover and a single adapter comes supplied with the turntable.

Oficiální stránky výrobce: REKKORD Audio F400

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Rekord Audio, která byť je absolutní novinkou na trhu, tak nese velkou historii. Původní prostory, vč. zaměstnanců, kompletní výbavy, technologií a všech náležitostí, v německém St. Georgen / Schwarzwaldu, kde se dlouhé roky vyráběli u nás velmi dobře známe gramofony Dual, mají nového majitele a nové jméno: REKKORD Audio. Benefitem této značky je nabídka plně automatických gramofonů.

Zpět do obchodu