Acoustic Signature Challenger Mk3 2018

Jihoněmecká manufaktura Acoustic Signature si zakládá na tom, že si téměř všechny díly a součástky svých gramofonů, ramének, přenosek a phono předzesilovačů vyrábí sama na vlastních CNC obráběcích strojích z těch nejlepších dostupných materiálů a jednotlivé komponenty a jejich součástky poté ještě manuálně ladí a optimalizuje jejich výkon na maximum. 

Skladem
111 990 Kč
Kategorie: Gramofony

Gramofon Challenger ve verzi z roku 2018 váží 23 kilogramů a z pohledu značky Acoustic Signature jde o její první skutečně high-endový přístroj. Přístroj s 50milimetrovým talířem a 40milimetrovou šasi disponuje novým vylepšeným pohonem, v Evropě vyrobeným synchronním motorem s vlastním systémem kontroly a externím zdrojem. Na jeho soklu mohou být umístěna až tři raménka. V ceně přístroje nejsou obsaženy raménko a přenoska.

https://acoustic-signature.com/en/turntables/challenger/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jihoněmecká firma Acoustic Signature zasvětila svou činnost výhradně gramofonům a všemu, co s nimi souvisí. Firma se sloganem "Teutonic Engineering" vyrábí tedy samotné gramofony a gramofonové předzesilovače, raménka, přenosky i pohonné řemínky. To vše od výrobků cenově dostupných až po ty nejdražší z kategorie ultimátního high-endu, jako je gramofon Invictus s cenovkou přesahující tři miliony korun.