Acoustic Signature Double X 2019

Jihoněmecká manufaktura Acoustic Signature si zakládá na tom, že si téměř všechny díly a součástky svých gramofonů, ramének, přenosek a phono předzesilovačů vyrábí sama na vlastních CNC obráběcích strojích z těch nejlepších dostupných materiálů a jednotlivé komponenty a jejich součástky poté ještě manuálně ladí a optimalizuje jejich výkon na maximum. 

Skladem
111 990 Kč
Kategorie: Gramofony
Záruka: 24 měsíců
Double X 2019 makassar.234 rgb 1200
Vystaveno na showroomu

Gramofon Double X je určen milovníkům tradičnějšího vzhledu audiopřístrojů. Dýhovaný povrch jeho šasi je pokryt deseti vrstvami laku. Pod tradičním vzhledem se ale skrývá celá přehršel moderních technologií. Šesticentimetrové sendvičové šasi je vyrobeno z kombinace hliníku, oceli a dřeva, 11kilogramový hliníkový talíř má na výšku 50 milimetrů a je v základu vybaven osmi "silencery". V ceně přístroje nejsou obsaženy raménko a přenoska.

Oficiální stránka výrobce: acoustic signature Double X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jihoněmecká firma Acoustic Signature zasvětila svou činnost výhradně gramofonům a všemu, co s nimi souvisí. Firma se sloganem "Teutonic Engineering" vyrábí tedy samotné gramofony a gramofonové předzesilovače, raménka, přenosky i pohonné řemínky. To vše od výrobků cenově dostupných až po ty nejdražší z kategorie ultimátního high-endu, jako je gramofon Invictus s cenovkou přesahující tři miliony korun.