Acoustic Signature Maximus

 Jihoněmecká manufaktura Acoustic Signature si zakládá na tom, že si téměř všechny díly a součástky svých gramofonů, ramének, přenosek a phono předzesilovačů vyrábí sama na vlastních CNC obráběcích strojích z těch nejlepších dostupných materiálů a jednotlivé komponenty a jejich součástky poté ještě manuálně ladí a optimalizuje jejich výkon na maximum.

Jedná se o prodej z prodejny.
 
Skladem na showroomu
141 390 Kč –50 % 69 990 Kč
Kategorie: Gramofony
Záruka: 24 měsíců
Maximus.248 rgb 1200 MitBildunterschrift (1)
Akce můžete vidět na showroomu Poslední kus
141 390 Kč –50 %

Maximus je prostě maximální gramofon pode jihoněmecké manufaktury Acoustic Signature. Díky novému stejnosměrnému motoru nabízí maximálně hladký a maximálně přesný chod, díky elektronickému ovládání maximální uživatelské pohodlí. Na desetikilové hliníkové šasi je umístěn 34 milimetrů vysoký hliníkový talíř. Ložisko z materiálu Tidorfolon je bezúdržbové. Celková hmotnost 19 kg. Cena pouze za základnu s talířem. Na showroomu osazena ramínkem AS TA-1000 + přenoskou.

Verze Maximus SE má talíř vybaven osmi "silencery" a výkonnější zdroj. 

V ceně přístroje nejsou obsaženy raménko a přenoska.

http://acoustic-signature.com/plattenspieler/maximus/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Jihoněmecká firma Acoustic Signature zasvětila svou činnost výhradně gramofonům a všemu, co s nimi souvisí. Firma se sloganem "Teutonic Engineering" vyrábí tedy samotné gramofony a gramofonové předzesilovače, raménka, přenosky i pohonné řemínky. To vše od výrobků cenově dostupných až po ty nejdražší z kategorie ultimátního high-endu, jako je gramofon Invictus s cenovkou přesahující tři miliony korun. 

Zpět do obchodu