Acoustic Signature Merlin

Jihoněmecká manufaktura Acoustic Signature si zakládá na tom, že si téměř všechny díly a součástky svých gramofonů, ramének, přenosek a phono předzesilovačů vyrábí sama na vlastních CNC obráběcích strojích z těch nejlepších dostupných materiálů a jednotlivé komponenty a jejich součástky poté ještě manuálně ladí a optimalizuje jejich výkon na maximum. 

Skladem
83 990 Kč
Kategorie: Gramofony

Šestnáctikilogramový Merlin je názornou ukázkou toho, jak si značka Acoustic Signature představuje cenově dostupný, ale fortelně provedený gramofon. 

Jeho třiačtyřicet milimetrů vysoký hliníkový talíř rotuje na masivní 40milimetrové hliníkové základně. Externí motor kontroluje systém vyvinutý v AS. Na ložisko gramofonu, které je pro jeho pohon klíčové, byl použit materiál Tidorfolon, který v AS vyvinuli a na který nabízejí desetiletou záruku. 

 

https://acoustic-signature.com/en/merlin/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jihoněmecká firma Acoustic Signature zasvětila svou činnost výhradně gramofonům a všemu, co s nimi souvisí. Firma se sloganem "Teutonic Engineering" vyrábí tedy samotné gramofony a gramofonové předzesilovače, raménka, přenosky i pohonné řemínky. To vše od výrobků cenově dostupných až po ty nejdražší z kategorie ultimátního high-endu, jako je gramofon Invictus s cenovkou přesahující tři miliony korun.