Acoustic Signature Thunder Mk3

 Jihoněmecká manufaktura Acoustic Signature si zakládá na tom, že si téměř všechny díly a součástky svých gramofonů, ramének, přenosek a phono předzesilovačů vyrábí sama na vlastních CNC obráběcích strojích z těch nejlepších dostupných materiálů a jednotlivé komponenty a jejich součástky poté ještě manuálně ladí a optimalizuje jejich výkon na maximum. 

Skladem
279 990 Kč
Kategorie: Gramofony

Gramofon Thunder Mk3 váží podle stupně vybavení 41 až 46 kilogramů. Jeho základem je téměř 70milimetrové hliníkové šasi. Padesátimilimetrový hliníkový talíř o hmotnosti 15 kilogramů je v základu vybaven celkem 24 izolačními moduly "silencery". V základu je vybaven jedním v Evropě vyrobeným synchronním elektromotorem s firemním systémem kontroly jeho řízení. Každý Thunder však může být vybaven až třemi raménky a třemi motory. Raménko a přenoska nejsou součástí ceny přístroje. 

 

https://acoustic-signature.com/en/thunder-mk2/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jihoněmecká firma Acoustic Signature zasvětila svou činnost výhradně gramofonům a všemu, co s nimi souvisí. Firma se sloganem "Teutonic Engineering" vyrábí tedy samotné gramofony a gramofonové předzesilovače, raménka, přenosky i pohonné řemínky. To vše od výrobků cenově dostupných až po ty nejdražší z kategorie ultimátního high-endu, jako je gramofon Invictus s cenovkou přesahující tři miliony korun.