Oracle Benz Silver phono cartridge

 

Aby výrobce uspokojil rostoucí trh milovníků hudby hledajících kvalitní a cenově dostupné přenosky s pohyblivou cívkou, vytvořil přenosky Japonské produkce. Mají plošnou frekvenční odezvu. Přesně reprodukují přirozenou tonalitu nahrávek. Nezvýrazňují vysoké frekvence nižších tónů. Přenosky Micro Benz jsou kompatibilní s širokou škálou ramen a jsou nabízeny v různých výstupních úrovních, aby odpovídaly každému předzesilovači.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Oracle Audio
10 490 Kč
Kategorie: Gramofony
Položka byla vyprodána…

Parametry:

Output: 2mV
Stylus: .3x.7mil
Impedance: 120 ohms
Loading range: >1000 ohms
Weight: 5.7g
Compliance: 15cu
Tracking force: 1.7-1.9g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1979 produkty kanadské společnosti Oracle Audio uspokojují vášnivou touhu tisíců audiofilů na celém světě. Společnost sama sebe definuje jako vášnivé umělce, kteří vytvářejí jedinečné plastiky, které reprodukují hudbu. Snaží se o to, aby její výrobky hrály skutečnou a pravou hudbu, která s Vámi bude vibrovat a otřásat! 

V roce 1942 Igor Fedorovič Stravinský napsal ve své mistrovské práci s názvem Poétique Musicale (Hudební poetika), že „nestačí slyšet hudbu, ale měli bysme ji také vidět“. Filozofie Oracle Audio vychází právě z těchto slov. Také název společnosti vychází z této filozofie Oracle vychází z řeckého „oraw“, které v překladu znamená „vidět“. 

Zpět do obchodu