Pro-Ject Debut RecordMaster HiRes + 2M Red

Gramofon s možností přenosu zvuku ve vysokém rozlišení v kvalitě DSD na PC / Mac.

Varianta
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Pro-Ject
19 490 Kč 18 290 Kč 18 290 Kč od 18 290 Kč
Kategorie: Gramofony

DEBUT CARBON RECORDMASTER Hi-Res vám umožní nejen vychutnat si poslech oblíbených vinylů, ale přináší také možnost vdechnout těmto mistrovským dílům nový život. Podporuje totiž, díky integrovanému A/D převodníku, nativní konverzi analogového záznamu do progresivních formátů s vysokým rozlišením v Hi-Res fascinující kvalitě. Stačí připojit Recordmaster k PC a vaši drahocennou vinylovou kolekci převést do DSD 11.2 MHz nebo do PCM 24 bitů / 192 kHz. Vaší oblíbené hudbě tak stále zůstane autentické teplo a hebkost, avšak poslouchat ji můžete kdykoliv a kdekoliv s digitálním pohodlím.

Z výroby je gramofon osazen kvalitní a osvědčenou přenoskou Ortofon 2M-red na karbonovém rameni 8,6“ se safírovými ložisky. Šasi je vyrobeno z akusticky neutrálního materiálu MDF a talíř z akrylu. Samozřejmostí je vysoce kvalitní ložisko s bronzovým pouzdrem a teflonovou vrstvou i velmi tichý synchronní motor. Měnit rychlost můžete elektronicky a volit lze mezi rychlostí otáčení 33, 45 i 78 rpm. Povrchová úprava je buď ve vysokém lesku - červená, černá nebo bílá případně v matné ořechové dýze Součástí je i protiprachový kryt Všechny tyto vlastnosti, ve spojení s precizním zpracováním, zajišťují velmi vysokou úroveň tlumení nechtěných vibrací a zaručují nejvyšší výkon ve své třídě.

 

Technické specifikace:

Rychlost: 33 45 rpm (elektronicky) nebo 78 rpm (manuálně)

Pohon: řemínkový

Přenoska: ORTOFON 2M-RED (20-22 000 Hz, eliptický hrot)

Talíř: akrylát, průměr 300 mm

Kolísání otáček: ± 0,19 %

Odchylka rychlosti: ± 0,6 %

Odstup signál/šum: -68 dB.

Rameno: 8,6" (efektivní délka 218,5 mm), hmotnost 6 g, uhlíkové vlákno

Přesah: 18,5 mm

Přítlak: 10 - 30 mN

Přítlak: 10 - 30 mN

Hmotnost: 4,9 kg

Rozměry: 415 (Š)× 118 (V)× 320 (H) mm – s protiprachovým krytem

Příslušenství: RCA kabel, protiprachový kryt

A/D převodník:  Asahi Kasai Microdevices, AK5552VN

DSD Kompatibilita: DSD 256

Vzorkovací frekvernce: až 192 kHz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jeden z největších výrobců gramofonů na světě má ve svém portfoliu přístroje od cenové dostupných až po ty pro náročné. Rakouská značka s výrobním závodem v moravské Litovli však dnes kromě populárních gramofonů nabízí i řadu Box Design, ve které naleznete nejen příslušenství ke gramofonům, ale i CD přehrávače, zesilovače, D/A převodníky a další komponenty.