Pro-Ject Essential III

DOSTUPNÝ A STYLOVÝ GRAMOFON

Základní gramofon značky Pro-Ject Audio s přenoskou Ortofon M10 oceněný cenou EISA.
 
Varianta
Skladem Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: Pro-Ject
10 390 Kč 9 990 Kč 9 990 Kč 10 977 Kč od 9 990 Kč
Kategorie: Gramofony
Výška: 11,2 cm
Šířka: 41,5 cm
Hloubka: 33,5 cm
Hmotnost: 3 700 g
Pohon: řemínkový (silikon)
Přenoska: ORTOFON OM 10E (20 - 25 000 Hz, eliptický hrot)
Rychlost: 33 nebo 45 rpm, s manuální změnou otáček

Základní gramofon s přenoskou Ortofon M10 oceněný cenou EISA  

 

Nová verze oblíbeného gramofonu rakouského výrobce Pro-Ject, oceněná cenou EISA, disponuje těžším, vůči chvění odolným MDF talířem, který je poháněn kombinací silikonového řemínku a nového, velmi tichého synchronního motoru. Pouzdro ložiska talíře je bronzové, s teflonovou vrstvou pro zajištění co nejmenšího tření. Všechny tyto součásti zajišťují díky svému preciznímu zpracování prakticky dokonalé tlumení nechtěných vibrací.

Šasi přístroje je vyrobeno z odlehčené, avšak velmi pevné dřevotřísky, předností Essential III je také 8,6" dlouhé rameno, vyrobeného z jediného kusu lehkého hliníku, se safírovými ložisky, které nabízí mnohem vlídnější "plug & play" (zapoj a hraj) přístup než jeho předchůdce. Speciální podstavy pak zajišťují dokonalé oddělení gramofonu od povrchu a celou soustavu doplňuje osvědčená přenoska Ortofon OM 10 a součástí je i stíněný propojovací kabel RCA se zlacenými konektory a polosymetrickou geometrií.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Jeden z největších výrobců gramofonů na světě má ve svém portfoliu přístroje od cenové dostupných až po ty pro náročné. Rakouská značka s výrobním závodem v moravské Litovli však dnes kromě populárních gramofonů nabízí i řadu Box Design, ve které naleznete nejen příslušenství ke gramofonům, ale i CD přehrávače, zesilovače, D/A převodníky a další komponenty.