Bassocontinuo Viella 2.0

Hifi stolek Viella z řady Classic Line byl vytvořen tak, aby byl nákladově efektivní, ale stylový. Vyrobený z eloxovaného hliníku plného mramorových štěpin a materiálů odolných proti poškrábání, přijatý minimalistický styl vede k vysoce praktickému, ale funkčnímu produktu bez ztráty estetiky. K dispozici ve dvou provedeních se třemi různými barvami nohou. Stojany jsou zavěšeny na kotouči Technogel, který je jedním z nejlepších tlumicích materiálů na světě.

Skladem
Značka: Bassocontinuo
11 290 Kč
Kategorie: Hifi nábytek
Záruka: 24 měsíců

Struktura: Eloxované nohy z hliníku naplněné mramorovými štěpky. Nezávislé police a nastavitelné hroty., Tloušťka police: 20 mm, Celková výška: 125 mm, Celkový rozměr: 570 x 670 mm (š xh), Užitečné rozměry: 570 x 670 mm (Š x V), Nosnost: 40 kg, Snadná instalace. Ideální řešení pro vstupní systém., Různá provedení viz web výrobce:, http://bassocontinuo.biz/portfolio_page/viella/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Italská značka Bassocontinuo je známá výrobou kvalitního hifi nábytku. Působí na trhu již od roku 2009 a úspěšně se jí podařilo proniknout mezi highendové značky ve více než 30 zemích po celém světě. Výrobky se skládají z jednotlivých různě nastavitelných modulů, což zaručuje maximální flexibilitu. Design kombinuje funkčnost se vzhledem, zaměřeným zejména na ergonomii, praktičnost a estetiku. Výrobky se vyznačují čistými liniemi a extrémní jednoduchostí. Design je klíčovým prvkem, přesto jsou výrobky spolehlivé, funkční a extrémně odolné. 

42316751841_58978f3e8a_m