Cambridge Audio CXA61

Zesilovač CXA61o výkonu 2x 60W pracující ve třídě A/B byl vyladěn a zdokonalen s jediným cílem, poskytnout co nejúžasnější hudební zážitky. Výběr každé součástky a každé technické rozhodnutí bylo učiněno tak, aby se minimalizovalo zabarvení zvuku a maximalizovala přesnost jeho reprodukce. 

Skladem na showroomu
Značka: Cambridge Audio
25 990 Kč –31 % 17 990 Kč
Kategorie: Integrované zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Typ zesilovače: Integrovaný
Třída zesilovače: A/B
Výkon zesilovače: 60W (8 Ω), 90W 4 (Ω)
D/A převodník: ESS Sabre ES9010K2M
Frekvenční rozsah: <5Hz– 60kHz +/-1dB
Analogové vstupy: 4 x RCA, 1 x 3.5mm
Digitální vstupy: 1x coaxial(16/24bit 32-192kHz PCM), 2x optical (16/24bit 32-96kHz PCM), 1x USB B (32bit 384kHz PCM, up to DSD256)
BLUETOOTH: APTX HD
Výstupy zesilovače: Speakers A+B, 3.5mm Headphone, Preamp Output, Subwoofer Output
Rozměry zesilovače: 115 x 430 x 341mm
Hmotnost zesilovače: 8.3kg
Cambridge Audio CXA61 Front copy
Akce
25 990 Kč –31 %

Předimenzovaný toroidní transformátor dává zesilovači výkon 60 W na každý kanál. Pečlivá konstrukce se odráží v mimořádně nízkém zkreslení a vysoké elektrické účinnosti. Výsledkem je přístroj s velkou výkonovou rezervou, připravený rozehrát dynamický potenciál reprosoustav na libovolné úrovni hlasitosti, bez nějakého přízvuku nebo zkreslení. Se zesilovačem lze spárovat jakékoli Bluetooth zařízení a streamovat pak hudbu v aptX HD kvalitě. Protože byl navržen tak, aby dokázal zpracovat hudbu bez ohledu na to, z jakého zdroje pochází, má zesilovač zcela novou digitální desku, osazenou D/A převodníkem ESS Sabre ES9010 K2M. Zesilovač tak může oživit digitální zvukové soubory ve špičkovém rozlišení 32 bit/384 kHz a až DSD256. Zesilovač je vybaven vylepšeným koncovým stupněm, s optimalizovanými hodnotami kondenzátorů a používá také revidovaný potenciometr hlasitosti, navržený tak, aby zaručoval minimální přeslechy. Výsledkem odstranění tónových korekcí a celkového zjednodušení obvodů je krátká a čistá signálová cesta. 

Oficiální stránky výrobce: CXA 61

Recenze magazínu HI-FI Voice

Cambridge Audio CXA 61 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Tato britská společnost, založená v roce 1968, dnes patří k předním světovým výrobcům kvalitní HiFi techniky. Milovníci hudby na celém světě vědí, že Cambridge Audio je synonymem pro vynikající poměr kvality vůči ceně.

Bezkonkurenční kvalita jejich zesilovačů a CD přehrávačů přispěla k obrození globálního zájmu o kvalitní stereofonní poslech. Je až neuvěřitelné, jak kvalitní zvuk tyto dostupné přístroje dokáží předvést. Léty ověřený klasický styl, vynikající zvuk a kvalita zpracování dělá z Cambridge Audio komponentů jedinečnou alternativu.

Zpět do obchodu