Cambridge Audio CXA81

Zesilovač CXA81 je „našlapaný“, jednoduše ovladatelný a sofistikovaný přístroj pracující ve třídě A/B. Výkon 80 W na kanál mu dává plnou kontrolu nad reprodukcí, která přenese všechny emoce i nejjemnější detaily z hudebních nahrávek. Celý výzkum, veškerý vývoj, čas a úsilí vynaložené při přípravě tohoto zesilovače mělo pouze jediný důvod - aby se stal nejdokonalejším a nejzajímavějším integrovaným zesilovačem, který kdy byl s touto cenovkou nabízen.

Skladem na showroomu
Značka: Cambridge Audio
35 990 Kč –25 % 26 990 Kč
Kategorie: Integrované zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Typ zesilovače: Integrovaný
Třída zesilovače: A/B
Výkon zesilovače: 80W 8 (Ω), 120W 4 (Ω)
D/A převodník: ESS Sabre ES9016K2M
Frekvenční rozsah:: <5Hz– 60kHz +/-1dB
Analogové vstupy předzesilovače: 1x XLR, 4 x RCA
Digitální vstupy: 1 x coaxial(16/24bit 32-192kHz PCM), 2 x optical(16/24bit 32-96kHz PCM), 1 x USB B(32bit 384kHz PCM, up to DSD256), Bluetooth (integrated)
BLUETOOTH: APTX HD
Výstupy: Speakers A+B, 3.5mm headphone, Preamp Output, Subwoofer Output
Rozměr zesilovače: 115 x 430 x 341mm
Hmotnost zesilovače: 8.7kg
Cambridge Audio CXA81 3 4 remote 0
Akce
35 990 Kč –25 %

Přístroj je vybaven zcela novou deskou digitálních obvodů, osazenou špičkovým D/A převodníkem ESS Sabre ES9016. To znamená, že veškeré digitální audio soubory, v rozlišení až 32 bit/384 kHz nebo DSD256, dokáže dokonale zhmotnit, přičemž všechny detaily a jemné nuance jsou v celém rozsahu naprosto věrně reprodukovány. Díky četným vylepšením a předimenzovanému toroidnímu transformátoru poskytuje zesilovač vysoký výkon 80 W na kanál. To znamená, že má dostatečnou autoritu i v kombinaci s náročnějšími reprosoustavami a velké dynamické změny v hudbě zvládá s plnou kontrolou. Dokáže také přenést kompletní hudební obraz bez ohledu na to, zda hraje s nízkou úrovní hlasitosti nebo na maximální výkon.

Zesilovač pokrývá všechny typy připojení. Kromě digitálních optických a koaxiálních vstupů je vybaven nesymetrickými stereofonními RCA vstupy i symetrickými XLR konektory. Nabízí také vestavěný přijímač pro bezdrátové Bluetooth připojení, ve špičkovém standardu aptX HD. Používá výkonový stupeň (třídy AB) s optimalizovanými hodnotami kondenzátorů, konstruovaný s plně oddělenými, symetricky zapojenými kanály. Díky pečlivému návrhu a prvotřídním součástkám je výsledkem dokonalý, ale ne sterilní zvuk, s jedinečnou koherencí, bez ohledu na zdroj reprodukovaného signálu.

Oficiální stránky výrobce: CXA 81

Recenze magazínu HI-Fi Voice

Cambridge Audio CXA81 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Tato britská společnost, založená v roce 1968, dnes patří k předním světovým výrobcům kvalitní HiFi techniky. Milovníci hudby na celém světě vědí, že Cambridge Audio je synonymem pro vynikající poměr kvality vůči ceně.

Bezkonkurenční kvalita jejich zesilovačů a CD přehrávačů přispěla k obrození globálního zájmu o kvalitní stereofonní poslech. Je až neuvěřitelné, jak kvalitní zvuk tyto dostupné přístroje dokáží předvést. Léty ověřený klasický styl, vynikající zvuk a kvalita zpracování dělá z Cambridge Audio komponentů jedinečnou alternativu.

Zpět do obchodu