Gato Audio AMP-150 AE

Integrovaný zesilovač Gato Audio Amp 150 Anniversary Edition třídy A/B nejvyšší kvality o výkonu 2x 250W (4Ω) v luxusním estetickém designu z materiálů nejvyšších kvalit. K oslavě 10 výročí tohoto prémiového zesilovače přidává Gato Audio stylově černý budík na černém panelu a luxusní dálkový ovladač.

Skladem na showroomu
Značka: Gato Audio
189 590 Kč –49 % 94 990 Kč
Kategorie: Integrované zesilovače
Výkon zesilovače: 2x 150W (8 Ω) / 2x 250W (4 Ω)
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Třída zesilovače: A/B
S/N (odstup signál/šum): > 100 dB
Analogové vstupy: 1x XLR, 4x RCA
Audio výstupy: 1x XLR, 1x RCA
Hmotnost zesilovače: 14 kg
Rozměr zesilovače: 325 x 105 x 420 mm
amp 150 persp black grey
Akce můžete vidět na showroomu Podzimní výprodej Poslední kus
189 590 Kč –49 %

Srdcem tohoto plně analogového zesilovače je robustní toroidní transformátor poskytující stabilní výkon. Zesilovač je navrhnut jako plně symetrický s rozloženými obvody předzesilovače a koncového stupně. Obvodová řešení koncového stupně jsou v provedení JFET tranzistory s párem výkonných MOSFETŮ navíc s firemní patentovanou technologií Gato Audio TwinFET jež vyvinuta s cílem čelit problémům a kompromisům, které jsou přítomny ve většině výkonových zesilovačů. Tato technologie řeší v elektrické a zvukové problémy v místě, kde jsou vytvořeny, čímž se vyhýbá přidávání kompromisních korekčních obvodů a komponent a minimalizuje mimo jiné celkové zkreslení, výsledkem je přirozený zvuk. 

 

Recenze magazínu Hi-Fi Voice

Oficiální stránky výrobce: Gato Audio AMP-150 AE

Gato Audio Amp 150 AE video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Gato Audio není na trhu úplně dlouho, ale za těch pár let své existence se tito Dánové z Kodaně stihli etablovat jako výrobci velmi designově orientovaných přístrojů a reprosoustav, které ovšem v sobě neskrývají žádná druhořadá řešení. Naopak, některé použité technologie jsou rozhodně zajímavé a netradiční, zejména ty použité v elektronice. Ale i reproduktorové soustavy značky Gato Audio jsou konstruovány z těch nejlepších materiálů, buď z produkce samotné značky nebo dánské provenience.

Zpět do obchodu