Gato Audio AMP-150 AE

Integrovaný zesilovač Gato Audio Amp 150 Anniversary Edition třídy A/B nejvyšší kvality o výkonu 2x 250W (4Ω) v luxusním estetickém designu z materiálů nejvyšších kvalit. K oslavě 10 výročí tohoto prémiového zesilovače přidává Gato Audio stylově černý budík na černém panelu a luxusní dálkový ovladač.

Skladem
Značka: Gato Audio
189 590 Kč 132 430 Kč
Kategorie: Integrované zesilovače
Výkon zesilovače: 2x 150W (8 Ω) / 2x 250W (4 Ω)
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Třída zesilovače: A/B
S/N (odstup signál/šum): > 100 dB
Analogové vstupy: 1x XLR, 4x RCA
Audio výstupy: 1x XLR, 1x RCA
Hmotnost zesilovače: 14 kg
Rozměr zesilovače: 325 x 105 x 420 mm
amp 150 persp black grey
Výprodej Vystaveno na showroomu
189 590 Kč

Srdcem tohoto plně analogového zesilovače je robustní toroidní transformátor poskytující stabilní výkon. Zesilovač je navrhnut jako plně symetrický s rozloženými obvody předzesilovače a koncového stupně. Obvodová řešení koncového stupně jsou v provedení JFET tranzistory s párem výkonných MOSFETŮ navíc s firemní patentovanou technologií Gato Audio TwinFET jež vyvinuta s cílem čelit problémům a kompromisům, které jsou přítomny ve většině výkonových zesilovačů. Tato technologie řeší v elektrické a zvukové problémy v místě, kde jsou vytvořeny, čímž se vyhýbá přidávání kompromisních korekčních obvodů a komponent a minimalizuje mimo jiné celkové zkreslení, výsledkem je přirozený zvuk. 

 

Recenze magazínu Hi-Fi Voice

Oficiální stránky výrobce: Gato Audio AMP-150 AE

Gato Audio Amp 150 AE video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Firma Gato Audio není na trhu úplně dlouho, ale za těch pár let své existence se tito Dánové z Kodaně stihli etablovat jako výrobci velmi designově orientovaných přístrojů a reprosoustav, které ovšem v sobě neskrývají žádná druhořadá řešení. Naopak, některé použité technologie jsou rozhodně zajímavé a netradiční, zejména ty použité v elektronice. Ale i reproduktorové soustavy značky Gato Audio jsou konstruovány z těch nejlepších materiálů, buď z produkce samotné značky nebo dánské provenience.