PS Audio Sprout

Americká značka PS Audio je v současnosti jedním z předních výrobců digitálně-analogových technologií, zesilovačů a napájecích řešení ve světě high-endového audia.  

Na objednávku
Značka: PS Audio
24 290 Kč
Kategorie: Integrované zesilovače
Záruka: 24 měsíců

Kompletní integrovaný zesilovač v extrémně kompaktním provedení, stačí připojit k CD přehrávači, streameru, gramofonu nebo mobilnímu telefonu.

Vstupy: 2 x RCA pro phono, 3,5mm stereo, S/PDIF digital vstup, RCA coax digital, USB B vstup a Bluetooth. Výstupy: 3,5 mm stereo konektor pro subwoofer nebo zesilovač, dva pár reproterminálů. Hmotnost 1,3 kg, rozměry 15,2 x 20,3 x 4,5 cm, http://www.psaudio.com/sprout/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače.