Anthem STR Amplifier

Výkonový dvou kanálový zesilovač Anthem STR pracující ve třídě A/B o výkonu 2x 400W (8Ω) je srdcem zvukového systému světové třídy. Poskytuje masivní generování energie s výstupem audiofilní kvality v chytře navrženém komponentu. 

Výkonový zesilovač STR je navržený, zkonstruovaný a vyrobený v Kanadě!

Na objednávku - termín upřesníme Skladem na showroomu Zvolte variantu
Značka: Anthem
202 800 Kč
Kategorie: Koncové zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Typ zesilovače: Koncový stereo
Třída zesilovače: A/B
Výkon zesilovače: 2x 400W (8Ω), 2 x 600 W (4Ω), 2x 800 W (2Ω)
Vstupy zesilovače: 1x RCA, 1x XLR, Trigger
S/N (odstup signál/šum): 121 dB
Damping factor: 360
Zisk: 29 dB
Rozměr zesilovače: 43.2 x 17.2 x 47 cm
Hmotnost zesilovače: 27.3 kg

Kanadská značka Anthem je dlouholetým specialistou na špičkovou amplifikaci, připojení, ovládání, optimalizaci a napájení ultimátních multikanálových audio-video realizací, který se řadou STR nedávno rozhodl posílit své postavení i v oblasti dvoukanálového audiofilského sterea.

Zesilovač poskytuje disponuje úctyhodným 400 wattů na kanál při 8? nebo 600 wattů při 4(oba kanály řízené).

Nová série STR byla navržena, aby v sobě skloubila maximální možný výkon s nejvyšší možnou čistotou zvuku a stala se tak definitivním nástrojem značky Anthem pro náročný stereofonní poslech. 

Výkonový zesilovač STR těží z patentované topologie vstupu - jedinečný odklon od klasického diferenciálního vstupního stupně. Osm nízkošumových bipolárních vstupních zařízení je konfigurováno v komplementárním uspořádání kaskádové zpětné vazby s aktivním zatížením pro snížení zkreslení, výjimečně lineární odezvu a vynikající šířku pásma. Použité tranzistory jsou ručně vybírány a přizpůsobovány pro co nejnižší zkreslení.

Inženýři Anthem začlenili šestnáct bipolárních výstupních zařízení na kanál, což má za následek referenční produkci, která je snadná a okamžitá, a dokáže zachytit i ten nejnáročnější materiál. Použití více bipolárních výstupních zařízení v konfiguraci třídy AB také dramaticky snižuje zkreslení a zajišťuje extrémní linearitu, rozsáhlou šířku pásma a spolehlivost.

Masivní toroidní transformátory jsou v nízkoprofilovém provedení tvarovaném tak, aby minimalizovalo "hučení" toroidní výkonové transformátory s nízkou impedancí-jeden pro každý kanál-nepřinášejí žádné negativa, pokud jde o nepřetržité dodávky čistého a nízkošumového výkonu. Také impedance napájecího zdroje a vnitřní indukčnost kabeláže jsou minimalizovány, aby poskytovaly maximálně čistou cestu pro maximální výkon. Kanály zesilovače jsou tak schopné dodávat stabilní, nepřetržitý výkon při maximálním výkonu, aniž by se navzájem ovlivňovaly, a to i při nejnižších impedancí. Zatímco některé zesilovače oscilují nebo jim dochází energie při jízdě s nižší impedancí, výkonový zesilovač STR zůstává dokonale stabilní za všech podmínek.

Pokročilá technologie Load Monitoring ™
Exkluzivní technologie ALM ™ monitoruje vnitřní teplotu, proud a napětí, aby zajistila bezpečný a nepřerušovaný dlouhodobý provoz. ALM není v signálové cestě, takže nikdy nepřekáží. Místo toho se ALM zapíná okamžitě, ale pouze v těch nejextrémnějších případech, aby ochránil váš zesilovač a reproduktory před poškozením a zároveň snížil pravděpodobnost přepálení síťové pojistky v případě nadměrného proudu. Displej na předním panelu vždy aktuální potvrzuje stav.

Oficiální stránky výrobce: Anthem STR Amplifer

Recenze magazínu Hi-Fi Voice 

Anthem STR Amplifier video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Předzesilovače, zesilovače a audio/video receivery kanadské značky Anthem představují technologicky nejpokročilejší, ale cenově dostupné a snadno ovladatelné přístroje pro všechny systémy domácího, ale i poloprofesionálního audia a videa. Značka Anthem na trh přináší své výrobky s atraktivním a funkčním průmyslovým designem, logickými schématy zapojení a přehlednými a uživatelsky příjemnými menu už víc než 20 let. 

 

 

 

Zpět do obchodu