PS Audio BHK Signature 250

Americká značka PS Audio je v současnosti jedním z předních výrobců digitálně-analogových technologií, zesilovačů a napájecích řešení ve světě high-endového audia.  

Na objednávku
Značka: PS Audio
271 690 Kč 253 990 Kč
Kategorie: Koncové zesilovače
Záruka: 24 měsíců
PS Audio BHK Signature 250
271 690 Kč

Zesilovače BHK Signature 250 a 300 jsou vyvrcholením půlstoletého hledání dokonalosti v reprodukci hudby. Jejich autor Bascom H. King navrhl zesilovače pro mnoho společností, z nichž některé prodávají přístroje za víc než 100 tisíc dolarů, včetně Constellation Audio, Marantz, Infinity a Conrad Johnson. Jedná se ovšem o první zesilovače, u kterých Bascom cítil, že jsou dost dobré, aby jim propůjčil své jméno.

Model BHK Signature 250 je stereofonní koncový zesilovač o výkonu 250 wattů na kanál do osmi ohmů. 

Frekvenční rozsah 10Hz – 20KHz, výkon 250 wattů do 8 Ω nebo 500 wattů do 4 Ω. Provedení: černá, stříbrná, hmotnost 37,65 kg, rozměry 43,44 x 22,10 x 35,56 cm. http://www.psaudio.com/bhk-signature-250-amplifier/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače.